Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Novinky Lotosan: Představujeme luxusní vybavení koupelen ze Slovenska, ze kterého vám spadne brada

Novinky koupelnového vybavení Lotosan | Keraservis

Prvotřídní kvalita a precizní design značky Lotosan jsou atributy, které odrážejí 30leté zkušenosti. Spolehnout se na ně můžete také v nejnovějších sériích sanity a doplňků, které slovenský výrobce moderního koupelnového vybavení právě představuje. Volně stojící vany z litého mramoru nové generace, umyvadla v pestrých barvách, designové vodovodní baterie, chytré klozety i LED zrcadla potěší i ty nejnáročnější uživatele. Inspirujte se.

Volně stojící vany a umyvadla z litého mramoru Lotostone

Výhradně z evropských zdrojů pochází litý mramor nové generace s názvem Lotostone. Kromě toho, že je svým původem ekologičtější než jiné, je tento inovativní materiál výjimečně odolný a trvanlivý, příjemný na dotek i extrémně tvarově, barevně a povrchově variabilní. Lotosan z něho vyrobil svoji novou kolekci volně stojících van (Luna a Adarra) a umyvadel (kruhové volně stojící Otari a oválné na desku Narna).

Volně stojící vany Lotosan | Keraservis

Víte, jak vybrat správné umyvadlo do koupelny? Poradíme.

Veškerá tato sanita je dostupná v lesku i matu. Co se týče barvených variant, tak máte na výběr z bílé, jednobarevné, a dokonce i z dvoubarevných kombinací! Na výběr je přitom z celé palety odstínů od světle šedé přes hnědou a modrou až po růžovou a žlutou. Zkrátka splněný sen milovníků moderních trendů, pestrých barev a udržitelného životního stylu v koupelně i mimo ni. 

Designové vodovodní baterie: zvýšené pro extra pohodlí, barevné pro radost z hygieny

Talent špičkových designérů doslova čiší i z nových sérií baterií Lotosan. Vzhledově jsou minimalistické, technologicky ale doslova nadupané tím nejlepším, co je na trhu vůbec k dostání: bezdotykovým senzorem, diskrétní páčkou pro volbu ideální teploty nebo dálkovým ovládáním pro nastavení parametrů. 

Jak baterie Serena, tak Infri jsou v nabídce v černé barvě a v chromu. Infri pak navíc ve vysoké variantě pro umyvadla s výškou 161 - 311 mm (třeba pro již zmíněné umyvadlo na desku Narna) a dodatečným prostorem pro pohodlnější mytí rukou.

Vodovodní baterie Lotosan | Keraservis

Doslova klenoty v koupelně jsou také baterie Keuco a Fima Carlo Frattini. Nechte se inspirovat.

Chytrá WC s osvětlením, vyhříváním i sprškou

Toaletou Lirio bez splachovacího okraje s funkcí Lotoflush a sedátkem s pozvolným sklápěním pro uživatele, kteří chtějí kvalitu za dostupnou cenu, to u Lotosan teprve začíná. Další dvě novinky z kategorie klozetů jsou totiž opravdu sofistikované a hodné i skutečně luxusních koupelen.

Tifa a Alga jsou WC sety s funkcí bidetu, které jsou vybaveny dámskou a pánskou sprškou i praktickým sušením, funkcí Lotoflush a vyhřívaným sedátkem s pozvolným sklápěním. Jejich úsporné LED osvětlení ocení všichni, kteří se na toaletu budou vydávat v pozdějších večerních a brzkých ranních hodinách. Už žádné rozsvěcení v koupelně!

Wc sety Lotosan | Keraservis

Nejen úsporná WC vám pomohou ušetřit (za) vodu v koupelně. Podívejte se na další vychytávky. 

Elegantní LED zrcadla a volně stojící koupelnové radiátory

LED světly, která vám ušetří energii i peníze, opatřili Lotosan kromě WC také dvojici svých nových zrcadel. Chita ve velikostech od 60x70 až po 120x70 cm má bílá světla, u Alyce v rozměrech od 60x80 po 160x80 cm si můžete teplotu světla plynule nastavit. Dotykové ovládání je u obou zrcadel samozřejmostí.

LED zrcadla | Keraservis

I teplu v koupelně dal slovenský výrobce koupelen zcela nový tvar, a to v radiátorech Gato. Jsou volně stojící s trojicí vyhřívacích rámů a kabelem na zapojení do elektřiny. Ovládání mají skryté v zásuvce a nechybí jim ani termospínač pro monitorování teploty a protiskluzové nožičky. Vypadají skvěle, efektivně vysuší ručníky a do koupelny vnesou příjemné teplo.

Radiárot Lotosan | Keraservis

S podlahovým vytápěním a velkoformátovou dlažbou vám už zima od nohou v koupelně nikdy nebude. Zjistěte proč.

Lotosan je zárukou vysoké kvality a špičkového designu v koupelně a novinky v sortimentu to jen potvrzují. Přijďte si prohlédnout moderní vany, umyvadla, baterie a doplňky slovenského výrobce i dalších ověřených značek do showroomů koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně a Ostravě. Naši specialisté rádi pomohou s výběrem nebo vám návrh koupelny připraví rovnou na míru.

Mám zájem o více informací o novinkách Lotosan 2024. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner