Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Designové šperky do vaší koupelny - baterie Fima Carlo Frattini

Designové šperky do vaší koupelny - baterie Fima Carlo Frattini

Luxusní italské vodovodní baterie Fima Carlo Frattini se v posledních letech pomalu zabydlují v českých moderních koupelnách. Nyní Fima přichází s dvěma novými kolekcemi So a Fit. Baterie z těchto kolekcí můžeme bez nadsázky a přehánění pasovat na designové koupelnové šperky. So a Fit, každá úplně jiná, obě jedinečné, jsou tu pro vás. 

Kolekce Fit je striktně minimalistická, So zase více rafinovaná. Obě dvě kolekce spojuje to, že mají široké možnosti výběru barev a materiálů povrchu baterií. Umožňuje to individuální pojetí vybavení koupelny v souladu s architektonickým záměrem. Pro obě dvě, stejně jako pro všechny předchozí kolekce, je typické respektování třech hlavních hodnot značky Fima Carlo Frattini, kterými jsou Green, Quality a Design. A co bezpochyby ocení úplně každý, je prodloužená záruční doba - 7 let.

Fima So

Fima So

Základem celé řady je typický tvar rukojeti ve tvaru úzké trubice – u jednotlivých typů různě zahnuté a mírně zaoblené. Trubice je doplněna ovládacími prvky ve tvaru různě vysokých válců. Povrch baterie je možné navolit v kombinaci různých materiálů a v tom spočívá její neopakovatelné kouzlo. Netradiční řešení rukojetí dokazuje silný cit designérů Fima Carlo Frattini na estetiku a ergonometrii. Vyšší rukojetí se ovládá teplota vody a tou nižší průtok vody. Tenký proud vody je zajištěn díky úzké hubici průměrem 10 mm.

Fima So

Celkem 11 druhů povrchových úprav je možné jedinečně kombinovat a výběr tak přizpůsobit individualitě designu koupelny. K dispozici je 6 galvanických úprav povrchů, 2 barvy (bílá a černá) a 3 materiály (beton, světlé a tmavé dřevo). 

Fima Fit

Fima So

Kolekce Fit je celá v duchu přísného minimalismu. Harmonicky kombinuje hranaté a kulaté siluety a odráží schopnost značky FIMA Carlo Frattini vyvíjet inovativní produkty a současně zakomponovat inženýrskou profesionalitu. Kolekce FIT se zrodila z hledání formální jednoduchosti a široké použitelnosti všestranného produktu, který se uplatní v každé moderní koupelně.

Fima So

Pro kolekci Fit jsou typické esenciálně čisté linie, podpořené plochými povrchy matné černé barvy, leštěného chromu nebo matné bílé barvy. Baterie působí velmi elegantně a současně energicky. FIT je k dispozici v širokém výběru verzí, které uspokojí širokou škálu potřeb, včetně umyvadlové baterie tří různých výšek, 6 verzí nástěnných umyvadlových baterií, sprchové a vanové baterie. Montáž ulehčuje celá řada FIMA BOXES, speciálních podomítkových elementů od Fima Carlo Frattini.

Koupelnové baterie FIT a SO prezentují vynikající kvalitu a sofistikovaný design za příznivou cenu, nyní máme všechny produkty Fima s 30% slevou. Existuje nějaký důvod, proč si koupelnu nevyzdobit designovým šperkem, na který navíc výrobce poskytuje skvělý bonus - sedmiletou záruku?

Mám zájem o baterie FIMA Carlo Frattini


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner