Magazín

Keramické dlažby Brno

Keramické dlažby Brno

O výhodách keramické dlažby se můžete sami přesvědčit na prostorném showroomu koupelen v Brně. To, že je keramická dlažba jedním z nejčastějších a nejodolnějších materiálů, co se podlahy týče, to už nejspíše víte. Ale znáte její další výhody? Nejenže je praktická a odolná, ale zároveň je i ekonomická! Keramika se vyznačuje skvělou vodivostí, tudíž při jejím zahřátí podlahovým topením budete mít doma o něco tepleji. A také její pokládka je jednoduchá a univerzální.

A samozřejmě nesporným faktem je neskutečný výběr keramické dlažby. Můžete si vybírat dlažbu ze široké nabídky rozměrů - od klasických kachlí po velkoformátovou dlažbu. Inspiraci můžete hledat u značky Atlas Concorde. Tato italská stálice každoročně prezentuje obdivuhodné novinky, které vám doslova zastaví dech! Přesvědčte se sami například u kolekce Marvel Gems nebo Evolve. Další ukázkou kvalitní keramické dlažby je značka Armonie by Arte Casa.

Stačí se jen přijít osobně přesvědčit do našeho showroomu nebo se inspirovat proběhlými realizacemi. A pokud ještě váháte, jak vybrat tu správnou dlažbu, tak vám určitě pomůže náš článek.

Navštivte naše největší koupelnové centrum v Brně a my vám rádi pomůžeme s výběrem a realizací vaší nové podlahy nebo koupelny. V našem showroomu na Vás čekají desítky obkladů a dlažeb světových výrobců. Těšíme se na vaši návštěvu.


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner