Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Keramické dlažby a obklady v showroomu koupelen Brno

Keramické dlažby v koupelnovém studiu Keraservis Brno

O výhodách keramické dlažby se můžete sami přesvědčit na prostorném showroomu koupelen v Brně. To, že je keramická dlažba jedním z nejčastějších a nejodolnějších materiálů, co se podlahy týče, to už nejspíše víte. Ale znáte její další výhody? Nejenže je praktická a odolná, ale zároveň je i ekonomická! Keramika se vyznačuje skvělou vodivostí, tudíž při jejím zahřátí podlahovým topením budete mít doma o něco tepleji. A také její pokládka je jednoduchá a univerzální.

A samozřejmě nesporným faktem je neskutečný výběr keramické dlažby. Můžete si vybírat dlažbu ze široké nabídky rozměrů - od klasických kachlí po velkoformátovou dlažbu. Inspiraci můžete hledat u značky Atlas Concorde. Tato italská stálice každoročně prezentuje obdivuhodné novinky, které vám doslova zastaví dech! Přesvědčte se sami například u kolekcí z roku 2022 v imitaci mramoru Marvel Shine nebo betonu Boost World či efektu dřeva Boost Entice. Další ukázkou kvalitní keramické dlažby je značka Armonie by Arte Casa.

Stačí se jen přijít osobně přesvědčit do našeho showroomu nebo se inspirovat proběhlými realizacemi. A pokud ještě váháte, jak vybrat tu správnou dlažbu, tak vám určitě pomůže náš článek.

Navštivte naše největší koupelnové centrum v Brně a my vám rádi pomůžeme s výběrem a realizací vaší nové podlahy nebo koupelny. V našem showroomu na Vás čekají desítky obkladů a dlažeb světových výrobců. Těšíme se na vaši návštěvu.

Chci poradit s výběrem designových dlažeb a obkladů. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner