Realizace

Rodinný dům poblíž Prahy

Rodinný dům poblíž Prahy
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2017

Do interiéru rodinného domu poblíž Prahy jsme s velkou pečlivostí vybírali a dodávali obklady a dlažby od našeho tradičního a prověřeného dodavatele - italského výrobce Atlas Concorde. Tato značka je zárukou kvality a perfetního designu. Do interiérů si klient vybral z několika kolekcí v imitaci mramoru - Marvel Silver, Marvel Pro a Marvel Moon. Tyto kolekce k sobě krásně ladí u umožňují pěkné  kombinace lesklých i matných povrchů s mozaikami nebo i 3D obklady. A bonus navíc - keramika v imitaci mramoru od Atlas Concorde je věrnou napodobeninou své přírodní předlohy a od originálu je téměř k nerozeznání.

Použití keramiky místo originálního kamene má několik velkých výhod. Nejdůležitější výhodou je samozřejmě příznivější cena. Velmi podstatný je fakt, že keramika má mnohem lepší užitné vlastnosti - je nenasákavá, není tak pórovitá, zachovává stálou barevnost a mnohem lépe se čistí. A všechny tyto vlastnosti klienti ve svém rodinném domě určitě ocení. V dekoru mramoru si obložili dvě koupelny a také soukromé wellness.

Pouze venkovní dlažba není mramorová, ale v imitaci betonu - klienti si vybrali naši privátní značku Keracem, kterou vyrábíme ve stoprocentní kvalitě, ale za velmi výhodnou cenu. 

Mramor vždy působí v interiéru luxusním dojmem. Také jste si jej zamilovali? Přijďte si vybrat z širokého portfolia mramorových kolekcí do našich showroomů, s výběrem vám rádi pomůžeme.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner