Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že dne 8. 12. 2023 bude showroom Praha od 12:00showroom Brno od 14:00 z provozních důvodů UZAVŘEN.

Dne 9. 12. 2023 bude showroom Praha UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Série KONE inspirovaná vápencem

Série KONE inspirovaná vápencem

Dlažby Kone vdechnou vašim prostorám nový život plný přírody a přirozenosti. Nádherné neutrální odstíny dodají interiéru i venkovním terasám elegantní a výjimečný vzhled.

Nejnovější série obkladů a dlažeb KONE kombinuje estetický vzhled přírodního kamene s výhodami keramické dlažby. Je vhodná zejména do designových prostor v rezidenčním i byznysovém prostředí, kterým přináší sofistikovaný a autentický vzhled. Minimalistické obklady vhodné do interiéru i exteriéru představují současnou interpretaci přírodního kamene a přesvědčivě reprezentují eleganci vápencového efektu

Kone


Série KONE zajišťuje klidné neutrální prostředí s výjimečnou estetikou a spolehlivou funkčností. Vybrat si můžete ze tří odstínů na škále od teplé bílé po delikátní šedou v přirozeně matném či lesklém finiši. Obklady i dlažby jsou kombinovatelné s nejrůznějšími architektonickými styly i prvky.

Dlažby i obklady je dobré přijít si vybrat osobně. Těšíme se na vaši návštěvu v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. S výběrem vám pomůžeme.

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner