Novinka

Série KONE inspirovaná vápencem

Série KONE inspirovaná vápencem

Dlažby Kone vdechnou vašim prostorám nový život plný přírody a přirozenosti. Nádherné neutrální odstíny dodají interiéru i venkovním terasám elegantní a výjimečný vzhled.

Nejnovější série obkladů a dlažeb KONE kombinuje estetický vzhled přírodního kamene s výhodami keramické dlažby. Je vhodná zejména do designových prostor v rezidenčním i byznysovém prostředí, kterým přináší sofistikovaný a autentický vzhled. Minimalistické obklady vhodné do interiéru i exteriéru představují současnou interpretaci přírodního kamene a přesvědčivě reprezentují eleganci vápencového efektu

Kone


Série KONE zajišťuje klidné neutrální prostředí s výjimečnou estetikou a spolehlivou funkčností. Vybrat si můžete ze tří odstínů na škále od teplé bílé po delikátní šedou v přirozeně matném či lesklém finiši. Obklady i dlažby jsou kombinovatelné s nejrůznějšími architektonickými styly i prvky.

Dlažby i obklady je dobré přijít si vybrat osobně. Těšíme se na vaši návštěvu v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. S výběrem vám pomůžeme.

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner