Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Venkovní obklad

Fasádní obklad. Dlažba jako obklad. Keraservis.

Když se řekne venkovní obklad, na první dobrou si představíme obklad fasády domu. Ale venkovní obklady mají mnohem více možností použití. Nejvíce v takzvaném prodlouženém obytném prostoru domu, tedy venkovních terasách, v zahradních kuchyních a v okolí bazénů.

Rozšíření obytného prostoru do zahrady se stalo trendem. Příjemné venkovní posezení pod stříškou už nestačí. V létě se často doslova žije venku. Přibyly bazény, terasy a venkovní kuchyně a s tím souvisí další odkládací a manipulační prostory, kde se použití venkovních obkladů doslova vybízí.

V poslední době také stále více stoupa obliba použití fasádních obkladů, a to na obytných domech i budovách pro komerční využití. V porovnání s klasickými fasádními omítkami, které jsou stále ve velké oblibě, fasádní obklady vydrží v dobré kondici mnohem déle. Jsou odolnější vůči extrémním vlivům počasí a zachovávají si svoji barevnost.  Jsou praktické a moderní, především velkoformátové obklady dodávají budovám punc luxusu.

Dlažba jako obklad? Ano, je to možné.

Dlažba jako obklad

Pro obkládání venkovních stěn se s úspěchem používá keramická dlažba, která splňuje parametry pro venkovní použití. Venkovním stěnám rozhodně sluší velkoformátová dlažba. V exteriéru není potřeba se bát, že velikost přeženete. A co se týká dekorů a barev, v nabídce je téměř stejně široká paleta, jako v interiérových obkladech – přírodní vzhled dřeva, kamene, mramoru nebo industriální vzhled betonu či kovu. 

Pokud si nejste jistí, jaké venkovní obklady by mohly být nejlepší pro váš dům, přijďte si je osobně prohlédnout do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Rádi vám poradíme.

Chci poradit s výběrem obkladů


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner