Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

10 výhod keramické dlažby

10 výhod keramické dlažba. Keraservis

Proč si vybrat podlahu pro váš domov právě z keramické dlažby a ne jiné z jiných materiálů? Důvodů je spousta a my jsme pro vás vybrali 10 nejdůležitějších. Tady jsou.

Keramická dlažba:

1/ Má dlouhou životnost
Keramický povrch se časem prakticky nemění. Obzvlášť pokud vyberete nadčasový vzor, může vydržet celá desetiletí. Investice do keramické dlažby je dobrou investicí do budoucnosti.

2/ Je odolná
Keramika je pevná, nemění svůj tvar, odolá i agresivním čisticím prostředkům a chemikáliím. Má také skvělé technické parametry - může být mrazuvzdorná, otěruvzdorná nebo nenasákavá.

3/ Je hygienická
Keramický povrch je jedním z nejhygieničtějších materiálů a je také hypoalergenní. Nezadržuje nečistoty ani bakterie,  je úplně bez zápachu.

4/ Snadno se udržuje
Keramickou dlažbu vyčistíte zcela snadno teplou vodou a vhodným čisticím prostředkem, kterých je na trhu velké množství – při koupi určitě nikdy nesáhnete vedle. 

5/ Je nehořlavá
Keramika sama o sobě nehoří. V případě požáru domu neuvolňuje žádné látky, které jsou škodlivé pro lidi nebo pro životní prostředí.

6/ Je univerzální
Keramická dlažba je univerzálním materiálem, který se snadno pokládá, vhodná do jakýchkoliv interiérů – koupelen, kuchyní, hal i obývacích pokojů. Většinu dlažeb je možné položit jak do vnitřních, tak do venkovních prostor. Na terasy, chodníčky a zahrady je určena speciální dlažba LASTRA o tloušťce 20 mm.

7/ Dá se použít také jako obklad
Každou dlaždici můžete použít také jako obklad a krásně esteticky propojit vzhled podlah a zdí. 

8/ Má nepřeberné množství dekorů
V nabídce je tolik různých dekorů keramické dlažby a jejich barevných variant od prověřených a tradičních výrobců, že prakticky není možné si nevybrat. Velmi elegantní jsou povrchy v imitaci dřeva, kamene, mramoru, kovu nebo betonu. A na rozdíl od svých předloh má keramický povrch vynikající užitné vlastnosti. 

9/ Nabízí různé formáty
Na podlahu je možné si položit dlažbu od velikosti 10x10 cm až po obří rozměry velkoformátů 160 x 320 cm. Nebo můžete zkusit také mozaiku tvořenou jednotlivými kostičkami a skládat složitější tvary.

10/ Propojuje venkovní a vnitřní prostory
Celkový charakter interiéru a exteriéru by měl být funkčně i esteticky propojený. Keramická dlažba je ideálním materiálem pro podlahové povrchy v budově i venku na terase.

Přesvědčili jsme vás, že keramická dlažba je pro váš domov ten nejlepší materiál? Taky jste se do ní zamilovali? Vyberte si tu pravou v našem eshopu, kontaktujte nás pomocí formuláře níže nebo si ji přijďte vybrat osobně do našich showroomů v Praze, Brně nebo v Ostravě.

Chci poradit s výběrem dlažby


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner