Saime Shine

Společnost Saime je výrobcem obkladů a dlažeb. Byla založena v roce 1938 ve čtvrti Due Madonne v Sassuolu rodinou Gambigliani Zoccoli v Itálii. V roce 2017 prošla společnosti kompletní rekonstrukcí závodů a specializuje se na velkoformátovou dlažbu. V rámci posledních investic se rozšiřuje hlavně nabídka tradičních materiálů a nejinovatinějších materiálů na trhu.

Elegantní a nadčasová dlažba Saime Shine v dokonalé imitaci onyxu a alabastru je jako stvořená do luxusních interiérů. Povrch keramických dlaždic je krásně vybarvený a bohatý na detaily žilkováníVypadá velmi autenticky, od svého přírodního vzoru jej jen těžko rozeznáte. 

V kolekci Shine najdete celkem 5 dekorů vzhledu mramoru a kamene. Dlažba je rektifikovaná a lze ji použít také jako obklad. U výrobce SAIME typického především velkoformáty najdeme samozřejmě velkoformátovou dlažbu i v kolekci CAVE+. Najdete zde dlaždice o úctyhodných rozměrech 90 x 270 cm, 60 x 120 cm, 120 x 120 cm a dalších.

Keramické velkoformátové desky CAVE+ o tloušťce 6 mm jsou vhodné také pro výrobu nábytku, tedy kuchyňských linek, venkovních kuchyní nebo desek pod umyvadlo do koupelny.

10 výsledků
Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner