Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Skříňky pod umyvadlo

Skříňky pod umyvadlo
33 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Jak využít každého, i když malého, prostoru dokazují skříňky pod umyvadlo. Pokud například máte umyvadlo, u kterého je viditelný sifon, tak vám skříňky pod umyvadlo udělají dvojí službu! Nejenže schovají nepěkný sifon, ale zároveň vám vytvoří další úložný prostor, který můžete využít pro všechny potřebné zásoby nebo i čistící prostředky. Ať už máte raději skříňku s pevnými policemi nebo jste raději za otočné regály, které usnadní přístup k uloženým věcem - vybrat si můžete cokoli.

Skříňku pod umyvadlo můžete mít v jednotném designu celé vaší koupelny a koupelnového nábytku nebo si ji můžete nechat vytvořit na míru. Například značka Le Bon nebo RIHO vám nabídnou širokou nabídku koupelnového nábytku.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner