Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Jak vybrat skříňku pod umyvadlo

Skříňka pod umyvadlo do koupelny

Každá koupelna potřebuje úložné prostory, ve kterých se dají schovat všechny nezbytné potřeby a drobnosti. Nejpraktičtější je pro tyto účely skříňka pod umyvadlo. Zavřete dvířka a je uklizeno. Poradíme vám, jak vybrat tu správnou skříňku, která vám bude vyhovovat.

Podumyvadlové skříňky s dvířky nebo zásuvkami jsou běžnou součástí nabídky každého koupelnového studia. Při výběru je potřeba vždy si pohlídat, aby zvoledná koupelnová skříňka byla konstrukčně připravena na umístění pod vybrané umyvadlo. Pokud zvolíte umyvadlo a skříňku z jedné koupelnové série, nemůžete udělat chybu. Jsou navrženy tak, aby na sebe dokonale konstrukčně navazovaly a také k sobě ladily. Rozhodně nedoporučujeme koupit si libovolnou skříňku a umístit pod umyvadlo. Nábytek do koupelny musí být vždy vyroben ze speciálního materiálu, který odolá vlhkosti i možnému mechanickému poškození.

Skříňka pod umyvadlo do malé koupelny a na WC

Skříňka pod umyvadlo

V malých koupelnách je potřeba vždy šetřit místem a úložných prostor není nikdy dost. Skříňka pod umyvadlo přijde jistě vhod, například výrobce Jika nabízí designové skříňky malých rozměrů (šířka 40 nebo 50 cm) řady Cube, Lyra Plus nebo Petit, které jsou také vhodné jako skříňky pod umývátko do samostatných toalet.

Skříňky pod umyvadlo a zásuvkové elementy

Skříňka pod umyvadlo

Umyvadla se často prodávají v jednom setu se skříňkou, jedná se o skříňku, která konstrukčně přesně sedí na dané umyvadlo nebo ve větších koupelnách na dvojumyvadlo. Tyto skříňky mohou mít dvířka, ale v současné době jsou trendy spíše zásuvky, které mají často zabudovaný zásuvkový program pro lepší ukládání předmětů. Zásuvkové elementy jsou vhodné pro umyvadla, která na skříňce stojí. Velký výběr zásuvkových elementů má v portfoliu značka Laufen.

Moderní pojetí skříněk pod umyvadlo

Skříňka pod umyvadlo

Zásuvky u skříněk prověřených značek (například Villeroy & Boch) disponují kvalitními pojezdy se samodovíráním a zpomalovači dojezdu. Klasické úchytky nahradil systém bezúchytkový, takzvaný push-to-open, zásuvku lze otevřít pouhým dotykem ruky. Ke skříňkám je možné doobjednat osvětlení nebo využít nabídky chytrých funkcí, jako je zabudovaná bezdrátová nabíječka nebo nastavení  systému náladového osvětlení. Pokud milujete barvy a nechcete se jich vzdát ani v koupelně, doporučujeme koupelnové skříňky Gustavsberg

Přijďte si vybrat skříňku pod umyvadlo do vaší dokonalé koupelny do našich showroomů v Praze, Brně a Ostravě. S výběrem vám rádi pomůžeme.

 


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner