Sprchovací toaleta AquaClean TUMA CLASSIC, bílá

Geberit
36 811 Kč s DPH
K objednání
Dodání do týdne
ks

  • Ideální kombinace standardní toalety a bidetu
  • Nastavitelná teplota vody sprchování
  • Automatické předčištění a dočištění sprchovací trysky čistou vodou

Všestranná sprchovací toaleta - jeden produkt, který zastává funkci klozetu i bidetu. Pod jednoduchým a elegantním designem se skrývá sofistikovaná a inovativní technologie jako například průtokový ohřívač vody (optimalizovaný pro tvrdou vodu), funkce odstranění vodního kamene nebo vysoce efektivní technologie sprchování WhirlSpray s nízkou spotřebou vody. Dále jsou zde k dispozici funkce osoušení, dámská sprcha, odsávání zápachu nebo ohřev sedátka.

Tuma je dostupná i jako samostatné sedátko se stejnými funkcemi jako celá sprchovací toaleta.

Kolekce sprchovacích toalet AquaClean od značky Geberit je skvělým řešením pro menší koupelny. Jeden produkt vyřeší funkci hned několika dalších koupelnových produktů. Vy si tak můžete užívat dokonalou očistu, která je korunována jemným a decentním designem produktu.

Důležité prvky výrobku:

  • Technologie sprchování WhirlSpray 
    • Technologie sprchování WhirlSpray zajišťuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněn dynamickým provzdušněním. Pomocí dálkového ovládání lze nastavit polohu ramene sprchy i intenzitu sprchovacího proudu v pěti stupních intenzity (pouze verze Comfort). Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění. U verze Classic je možné nastavení sprchovacího proudu upravit pomocí aplikace v telefonu.
  • Keramická WC mísa bez splachovacího okraje Rimfree®
    • Keramická WC mísa Rimfree® nemá klasický splachovací okraj, takže neexistují žádná skrytá místa, na kterých by se mohly vytvářet usazeniny a množit bakterie. Keramika Rimfree® zaručuje perfektní hygienu WC mísy. Díky optimálnímu vedení vody se zcela opláchne celá vnitřní plocha keramiky.

Prodloužená záruka

Bezplatné prodloužení záruky a registrace sprchovacícho WC Geberit AquaClean ZDE.

Kód produktu: 146.092.11.1
Kategorie: Závěsné WC mísy
Výrobce: Geberit
Hmotnost: 40 kg
Barva: Bílá
Typ WC: Závěsné
Rimless: Ano
Splachování: Hluboké
Baleno po: 1 ks

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner