Důležité sdělení:
Vážení klienti, v souladu s aktuálním nařízením vlády jsou naše showroomy od 1.3.2021 otevřeny v omezeném režimu. Více informací v sekci NOVINKY.

Novinka

Sprchování s Duscholuxem jako nezapomenutelný zážitek

Sprchování s Duscholuxem jako nezapomenutelný zážitek

Ono je sprchový kout a sprchový kout... Máte rádi adrenalin? Nebo uklidňující pohled do zahrady plné květin? S inovativním systémem panElle si sprchový kout můžete proměnit v jakoukoli variantu a užít si díky němu oázu pohody

Systém PanElle - novinka1

Švýcarský sprchový systém panElle

Velkou popularitu si získal netradiční švýcarský sprchový systém panElle. Jedná se o modulární systém s inovativní technologií, která zaručuje velmi snadnou a rychlou instalaci. Díky systému panElle značky Duscholux si tak během několika dnů můžete ze starší koupelny vytvořit luxusní oázu plnou pohody. Chytrý systém obložení stěn je k dispozici v celé řadě barevných variant, ale výrobce nabízí i zajímavé vzory. Ve vaší vlastní sprše to může vypadat jako na přímořském molu, pod vodopádem nebo v jeskyni. Pro méně odvážné dobrodruhy nabízí výrobce květinové motivy, západy slunce či uklidňující pohled do korun stromů.

Systém PanElle - novinka2

Aplikace systému panElle je poměrně snadná: tuhé pěnové panely pokryté sanitárním akrylátem se instalují na stávající podklad vašeho sprchového koutu. Nečeká vás tedy žádná komplikovaná montáž, strhávání stávající koupelny a spousta prachu i nečistot. Modulární systém se snadno instaluje, je 100% vodotěsný a odolný vůči poškrábání.

Nebojte se proměnit svou koupelnu na místo nezapomenutelných zážitků! Přijďte se poradit do našich showroomů, poradíme vám, jak na to.

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner