Novinka

Sprchové baterie Fima SWITCH získaly iF DESIGN AWARD 2021

Sprchové baterie Fima SWITCH získaly iF DESIGN AWARD. Keraservis.

Novou kolekci sprchových baterií SWITCH od Fima Carlo Frattini si nemůžete nechat ujít. Tato minimalistická kráska navržená designerem Davidem Vercelli byla ohodnocena mezinárodní porotou v prestižní mezinárodní soutěži iF DESIGN AWARDS v kategorii "PRODUKT" jako nejlepší - zvítězila na celé čáře. A nyní se může zabydlet také u vás doma ve vaší koupelně. 

Sprchové baterie SWITCH z dílny italské rodinné firmy Fima Carlo Frattini splňují ty nejvyšší nároky nejen na estetiku, jsou na špičkové úrovni po technické stránce a mají dokonalou egonometrii. Jednou z hlavních výhod systému SWITCH je jeho jedinečný design a funkčnost. Průtok vody lze zapínat a vypínat přímo na každém výstupu jednoduchým stisknutím příslušného kulatého tlačítka. Systém obsahuje řadu jednotlivých prvků, kdy každý z nich má různé funkce, které lze ovládat nezávisle a které lze podle potřeby umístit do prostoru sprchy. Na rozdíl od stávajících systémů má každý modul své vlastní tlačítko a lze jej ovládat jednotlivě. To umožňuje navrhnout sprchový prostor podle individuálních potřeb s maximální svobodou, pokud jde o uspořádání jednotlivých prvků z hlediska funkčnosti i osobních preferencí. Každý si může vybrat, jestli chce používat ve své sprše jen některé prvky nebo všechny současně. K dispozici je ruční sprcha, samostatné ovládací tlačítko k zapnutí a vypnutí, boční sprcha, vodní tryska, ruční Kneipp sprcha a blok, který reguluje teplotu a průtok vody.

fima switch

Všestranný a flexibilní systém koupelnových bateriíí Switch je k dispozici ve třech verzích tak, aby se mohl přizpůsobit individuálním potřebám – může být zapuštěný, policový nebo ve vertikální formě. Tvar i povrch rukojetí jsou navrženy tak, aby zajistily snadné uchopení. Vertikálně vroubkovaný vzor rukojetí vytváří kontrast s plochým povrchem a dává sprchovým bateriím punc nezaměnitelného a jedinečného designu. Samozřejmostí je také možnost výběru z různých povrchů - kartáčovaná ocel, nikl, zlatá, černá a bílá matná. Společnost FIMA Carlo Frattini si zakládá na tom, že klade velkou pozornost na ekologickou udržitelnost systému. Systém odběru vody Switch je navržen tak, aby zajistil spotřebu vody v takovém rozsahu, aby odpovídal běžným současným nárokům a současně snižoval spotřebu vody.

Pokud přemýšlíte o tom, že byste měli rádi ve své dokonalé koupelně tuto designovou lahůdku značky Fima Carlo Frattini, kontaktujte nás v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. Bude nám potěšením vysvětlit vám detaily a podat více informací.

Mám zájem o baterie FIMA Carlo Frattini


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner