Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Proč si pořídit luxusní baterie Fima Carlo Frattini

Proč si pořídit luxusní baterie Fima Carlo Frattini

Čím jsou luxusní baterie Fima Carlo Frattini tak výjimečné? Proč si je do vaší dokonalé koupelny můžete směle pořídit a nikdy v životě toho nelitovat? Dobrých důvodů je hned několik.

Špičkový design

Pokud listujete katalogem vodovodních baterií Fima Carlo Frattini, na první pohled vás zaujmou svou jedinečností a dechberoucím designem. Bez nadsázky je možné pasovat je na designové šperky pro dokonalé koupelny. Fima Carlo Frattini neustále vyvíjí produkty z novým, překvapivým a neotřelým designem. V čem ale spočívá tajemství nevyčerpatelné studnice nových nápadů? Fima dlouhodobě spolupracuje s mnoha vybranými externími designery. Neustále tak rozšiřuje své obzory, pro své projekty čerpá inspiraci z různých kultur, objevuje nové přístupy. Fima podporuje myšlenky renomovaných profesionálů, ale také začínajících designerů. Tato cesta není přímočará, je to běh na dlouhou trať, který se ale v konečném součtu mnohonásobně vyplatí. 

Produkty FIMA sbírají jedno prestižní ocenění za design za druhým. Naposledy získala v roce 2021 ocenění iF DESIGN AWARD baterie Fima Switch od Davida Vercelliho.

Sedmiletá záruční doba – záruka perfektní funkčnosti

Fima Carlo Frattini je 100% italská rodinná firma, která spolehlivě funguje už tři generace. Pro rodinu Frattini je typická „vášeň pro neustálé zlepšování“ a koncept „dělat věci dobře“. Společnost Fima má vlastní výzkumné centrum, kde úzce spolupracují špičkoví designeři s produktovými inženýry, kteří pracují na vývoji stále dokonalejších technologií a dohlížejí na precizní řemeslné zpracování. Za kvalitou svých výrobků si FIMA stoprocentně stojí, a proto si může dovolit poskytnout na své výrobky záruku v délce 7 let

Fima


Znáte jiného výrobce vodovodních baterií, který poskytuje sedmiletou záruku?

Fima šetří vodu i energii

Vodovodní baterie jsou vybaveny mechanismem, který snižuje spotřebu vody a také šetří energii díky snadné regulaci teploty vody. Jednoduše řečeno, každý si může vybrat, zda potřebuje 100% průtok nebo mu stačí 50% proudu vody, ovládání je intuitivní. Inovační mechanismus pro šetření teplé vody spočívá v tom, že centrální poloha určuje studenou vodu, nikoliv vlažnou. Chovat se v koupelně ekologicky je s bateriemi FIMA přirozené a snadné.

Přečtěte si také o tom, kde všude se dá v koupelně ušetřit.

Fima


Sprchová hlavice STILL navržená Davidem Vercellim dokáže poskytnout luxusní zážitek ze sprchování jako ve wellnes a zároveň ušetřit spoustu vody – spotřeba je pouhých 8 litrů/minutu.

Důraz na ekologii při výrobě

Ekologie je společným jmenovatelem pro celý proces od výroby, přes distribuci až po smýšlení každého jednoho zaměstnance. Výrobní závod funguje na fotovoltaickou energii, používá propracovaný systém recyklace, spoří vodu, k výrobě se používá mosaz s nízkým obsahem olova. To jsou jen ty hlavní aspekty ekologického chování společnosti FIMA.

Fima

Víte, že společnost Fima ročně vyprodukuje 500 MW solární energie pro vlastní protřebu?

Široká škála kombinací dekorů

Jednou z největších deviz vodovodních baterií Fima je obrovský potenciál kombinace barev a materiálů. Barevnost a materiály v jednotlivých kolekcích se navzájem prolínají, lze je tedy kombinovat nejen v rámci jedné kolekce, ale také vzájemně mezi sebou. Uveďme si příklad na jedné z nejnovějších kolekcí SO, která nabízí 11 kombinací barev a materiálů, 2 různé rukojeti, 8 povrchů, mnoho tvarů a velikostí hubice. 

Fima

Spočítat, kolik možností různých typů vodovodních baterií je možné vytvořit jen v rámci jedné kolekce SO, to už je vysoká matematika. Lidé z Fimy napočítali 968 možností. 

Celá koupelna v jednom designu

Touha zařídit si koupelnu ve vašem vysněném stylu je pochopitelná. S koupelnovými bateriemi značky FIMA je to více než jednoduché. Umyvadlová, vanová, sprchová baterie - všechny je možné vybrat z jedné kolekce, případně je možné sladit baterie z více kolekcí.

Fima

Fima je velmi flexibilní, ať už máte koupelnu v jakémkoliv designu, vždy si z tak bohaté nabídky vyberete.

Přijměte, prosím, pozvání do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Rádi vám pomůžeme vybrat to nejlepší z široké nabídky Fima Carlo Frattini pro vaši dokonalou koupelnu.

Mám zájem o baterie FIMA Carlo Frattini


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner