Novinka

Světlá kolekce dlažeb a obkladů s efektem kamene Atlas Concorde Lims

Světlá kolekce dlažeb a obkladů s efektem kamene Atlas Concorde Lims

Ambiciózní projekty italského výrobce obkladů a dlažeb Atlas Concorde přinášejí do našich interiérů i zahrad stále nové a nové podněty. Kolekce Lims nabízí několik nových variant povrchů kamene tak tradičního, jako je vápenec. Je úplně první kolekcí, která se inspirovala vápencem těženým v několika různých oblastech Evropy, konkrétně ve francouzském Hauteville, portugalském Moleanos, německé Juře, italském Vicenzu a Slovinské Lipice. 

Jednotlivé druhy vápence, kterými se italští designéři inspirovali, pocházejí z různých koutů Evropy a zároveň mají tolik společného. Každý z povrchů je trochu jiný podle místa původu – v každé lokalitě docházelo v průběhu času k jinému vrstvení materiálů, proto mají svůj specifický vzhled. Textura materiálu je plná realistických detailů, nepravidelností a světlých či tmavých efektů, které dodávají vnitřním i venkovním prostorám osobitý vzhled. Pro kolekci Lims je charakteristická jednoduchá elegance béžového zabarvení, která ponechává prostor pro výrazné doplňky, například barevnou sanitu. Krásně vynikne například černá barva vodovodních a sprchových baterií.

Lims3

Kolekce je velmi rozmanitá co do velikosti a tvarů dlaždic – od nejmenších až po extra velké, velkoformátové dlažby se vyrábějí v rozměru úctyhodných 120 x 278 cm. Povrch je trojrozměrný, strukturovaný, s krásnými motivy, které celou kolekci činí univerzální. Přináší tolik možností využití pro různá designová řešení a také netradiční kombinace. Kolekce zahrnuje také dva velmi jemné 3D povrchy a mozaiky ve tvaru „cihliček“.

Lims4

Lims samozřejmě nezapomíná ani na outdoor, dlažba o tloušťce 20 milimetrů splňuje všechny parametry na venkovní použití, je skvělá na terasy, zahradní chodníky i povrchy kolem bazénů. Venkovní dlažba svým vzhledem bezproblémově navazuje na dlažbu v interiéru a krásně tak spojuje vnitřní a venkovní prostor v jeden celek.

Také vás světlý přírodní vzhled dlažby a obkladů oslovil? Rádi vám zašleme PDF katalog AC Lims, stačí vyplnit formulář níže. A samozřejmě můžete přijít kdykoliv osobně do našich poboček v Praze, Brně nebo Ostravě. Těšíme se na vás!

Zašlete mi katalog kolekce Atlas Concorde Lims


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner