Magazín

Černé baterie a doplňky v koupelně

Černé baterie a doplňky v koupelně. Keraservis

Možná by vás ani nenapadlo použít černou barvu do koupelny. Ano, černá barva sama o sobě je smutná. Ale v kombinaci s dalšími barvami, především se světlými, vypadá v malém i velkém prostoru úžasně. Zkuste ji použít jako decentní doplňkovou barvu – na umyvadlových nebo sprchových bateriích, sprchových hlavicích, koupelnových doplňcích nebo rámech sprchových koutů.

Černé sprchové kouty a doplňky

Trend černých doplňků původně dorazil hlavně do kuchyní ve formě černých baterií a docela rychle se rozšířil do koupelen. Tradičnímu chromu začíná docela vážně šlapat na záda především matná černá a antracitová, ale oblibě se těší také lesklá černá. Trend černé barvy můžeme sledovat i v oblasti sprchových koutů – jedná se o sprchové kouty typu Walk-in s černým orámováním.  Subtilní černý rám sprchových dveří dodá místnosti zcela jiný náboj. Lídry v této oblasti jsou výrobci Duscholux a HÜPPE. Za povšimnutí určitě stojí i minimalistické odkládací poličky a doplňky HÜPPE Select +, jak jinak, než v barvě černé.

Černé umyvadlové, vanové a sprchové baterie

Velký výběr z několika kolekcí designových černých umyvadlových baterií nabízí značka Fima, a to od elegantních Fima Spillo až to luxusní baterie Fima So, které připomínají spíše šperky do koupelny. Co se týká sprchových baterií, můžeme jedině doporučit černé termostatické baterie Tres Grifería, takzvané "black shower", které je možné pořídit ve výhodných setech.

Termostatická baterie TRES

S čím kombinovat černou v koupelně

Použití černé barvy jako doplňkové vytváří spolu se světlými obklady neopakovatelnou atmosféru. Pokud kombinujete černou s decentními barvami, pak rozhodně nepřestřelíte. Kontrast černé a světlé dominantní barvy způsobuje, že se krásně vzájemně doplňují. Světlou barvou míníme nejen bílou nebo béžovou, ale například přírodní odstíny barev dřeva nebo kamene. Industriální vzhled zase podpoří jemně probarvené obklady v imitaci betonové stěrky.  V malých a tmavých koupelnách je ale potřeba pohlídat, abyste to s touto krásnou, ale přece jen trochu komplikovanou barvou nepřehnali a nevyrobili si místo oázy odpočinku spíše temnou komoru. Ale od toho jsou tu pro vás naši zkušení specialisté a designeři, aby vám pomohli vybrat to nejlepší do vaší koupelny.

Přijďte za námi do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě, namícháme vám ten správný barevný koktejl, kde černých ingrediencí bude použito právě tak akorát. 

Tip pro vás: Originální vzorová koupelnová kóje se sprchovým koutem HÜPPE Black Edition, vodovodními bateriemi a doplňky v černé barvě je k vidění v showroomu v Brně. V ostravském showroomu můžete vidět vzorovou pánskou kóji s černou skříňkou pod umyvadlo.

Mám zájem o černé baterie a doplňky do koupelny.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner