Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Světově oblíbené čistící přípravky FILA

Světově oblíbené čistící přípravky FILA

Italská značka FILA již dlouhodobě patří mezi top výrobce čistících přípravků všech druhů povrchů. Co se ale týče keramických obkladů a dlažeb a přírodních kamenů, tak je na trhu jedničkou! V tom jim velmi pomáhá jejich vlastní výzkumné centrum, které má nadstandardní vybavení. Stále se posouvat dopředu a přitom neustále dbát v prvé řadě na zákazníky spolu s ekologií a údržností. Již téměř 10 let je značka členem rady zabývající se ekologickými aspekty stavebního průmyslu Green Building Council Italia. Nejen kvalitní výrobky, které vám pomůžou s údržbou vašich povrchů, ale také ekologická údržnost nesmí být opomenuta. S tím je i spojena zdravotní nezávadnost při aplikaci přípravků - jednoduše, rychle a bezpečně!

Hodnoty ekologické značky FILA: People. Planet. Profit.

To jsou hodnoty společnosti FILA. Lidé, právě pro ně všechny své výrobky firma realizuje a dbá na to, aby byly lehce použitelné a usnadnily tak práci. Při aplikaci se není potřeba obávat nějakých zdravotních následků při potřísnění nebo vdechování výparů - už při návrhu nových výrobku je tohle první argument, na který je potřeba velmi dbát! Planeta, vysoký záměr na ekologii planety Země je cítit z několika aspektů produktů - ať už tím, že jsou určité výrobky bez obsahu uhlovodíkových rozpouštědel nebo i tím, že společnost pracuje na tom, aby výrobky dosáhly ocenění LEED - zaměřující se na environmentální design šetřící energii. Tím je zajištěna vysoká kvalita “zelených budov” a to cestou šetření vody, energií, a zdrojů. Touto cestou se společnost FILA zavazuje k péči o zdraví svých zaměstnanců a zákazníků. Výrobky jsou vysoce kvalitní a udržitelné, proto každý zisk vede ihned do výzkumného centra, kde se snaží výrobky ještě více zdokonalovat a inovovat

Čištění, ochrana a voskování

FILA nabízí širokou škálu výrobků. Ať už potřebujete obklady nebo dlažbu vyčistit, aplikovat ochrannou vrstvu nebo navoskovat. S Filou nesáhnete vedle. Vyčistit můžete opravdu různé typy povrchů: kamenina s porcelánovým povrchem, smaltovaná keramika, terakota, klinker, beton, dřevo, kámen a lesklé aglomeráty, plastové lamináty, linoleum, guma nebo PVC. Stačí si jen vybrat! Ať už potřebujete povrchy umýt a očistit po čerstvé pokládce, vyčistit spáry, vyčistit zbytky po epoxidových spárovačkách a tmelech nebo odstranit olejové skvrny -  s tím vším vám může Fila pomoci. Skvělý pomocník do koupelny je i FILAVIABAGNO - odstraní vápenné nánosy s nečistotami a vrátí tak vaší vaně, umyvadlu nebo sprchovému koutu původní lesk. Zároveň je také ale potřeba dbát na prevenci a aplikovat ochranné vrstvy. Ty pomohou vytvořit odpuzující vrstvu nejen proti vodě, ale i proti nečistotám a lze vybírat varianty na lesklé nebo matné povrchy. Můžete volit právě i nejvíce ekologickou variantu Eco Plus, která zajistí impregnaci bez narušení přirozeného vzhledu povrchu. Kombinací výrobků pro čištění a ochranu zajistíte ten nejlepší výsledek a váš domov se bude lesknout ještě mnoho let! Vosky FILAMATT a FILASATIN jsou skvělé nejen pro ochranu povrchů, ale také pro zvýraznění krásy barev a povrchů. Výrobky FILA jsme do našeho sortimentu zařadili díky skvělým světovým referencím a máme z nich velkou radost. S jednotlivými výrobky se blíže můžete seznámit v naší nabídce nebo vám rádi poradíme na našich showroomech.

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner