Novinka

Světově oblíbené čistící přípravky FILA

Světově oblíbené čistící přípravky FILA

Italská značka FILA již dlouhodobě patří mezi top výrobce čistících přípravků všech druhů povrchů. Co se ale týče keramiky a přírodních kamenů, tak je na trhu jedničkou! V tom jim velmi pomáhá jejich vlastní výzkumné centrum, které má nadstandardní vybavení. Stále se posouvat dopředu a přitom neustále dbát v prvé řadě na zákazníky spolu s ekologií a údržností. Již téměř 10 let je značka členem rady zabývající se ekologickými aspekty stavebního průmyslu Green Building Council Italia. Nejen kvalitní výrobky, které vám pomůžou s údržbou vašich povrchů, ale také ekologická údržnost nesmí být opomenuta. S tím je i spojena zdravotní nezávadnost při aplikaci přípravků - jednoduše, rychle a bezpečně!

 

People. Planet. Profit.

To jsou hodnoty společnosti FILA.

Lidé, právě pro ně všechny své výrobky firma realizuje a dbá na to, aby byly lehce použitelné a usnadnily tak práci. Při aplikaci se není potřeba obávat nějakých zdravotních následků při potřísnění nebo vdechování výparů - už při návrhu nových výrobku je tohle první argument, na který je potřeba velmi dbát!

Planeta, vysoký záměr na ekologii planety Země je cítit z několika aspektů produktů - ať už tím, že jsou určité výrobky bez obsahu uhlovodíkových rozpouštědel nebo i tím, že společnost pracuje na tom, aby výrobky dosáhly ocenění LEED - zaměřující se na environmentální design šetřící energii. Tím je zajištěna vysoká kvalita “zelených budov” a to cestou šetření vody, energií, a zdrojů. Touto cestou se společnost FILA zavazuje k péči o zdraví svých zaměstnanců a zákazníků.

Profit, výrobky jsou vysoce kvalitní a udržitelné, proto každý zisk vede ihned do výzkumného centra, kde se snaží výrobky ještě více zdokonalovat a inovovat

 

Čištění, ochrana a voskování

Fila nabízí širokou škálu výrobků. Ať už potřebujete povrchy vyčistit, aplikovat ochrannou vrstvu nebo navoskovat. S Filou nesáhnete vedle.

Vyčistit můžete opravdu různé typy povrchů: kamenina s porcelánovým povrchem, smaltovaná keramika, terakota, klinker, beton, dřevo, kámen a lesklé aglomeráty, plastové lamináty, linoleum, guma nebo PVC. Stačí si jen vybrat! Ať už potřebujete povrchy umýt a očistit po čerstvé pokládce, vyčistit spáry, vyčistit zbytky po epoxidových spárovačkách a tmelech nebo odstranit olejové skvrny -  s tím vším vám může Fila pomoci. Skvělý pomocník do koupelny je i FILAVIABAGNO - odstraní vápenné nánosy s nečistotami a vrátí tak vaší koupelně původní lesk.

Zároveň je také ale dbát na prevenci a aplikovat ochranné vrstvy. Ty pomohou vytvořit odpuzující vrstvu nejen proti vodě, ale i proti nečistotám a lze vybírat varianty na lesklé nebo matné povrchy. Můžete volit právě i nejvíce ekologickou variantu Eco Plus, která zajistí impregnaci bez narušení přirozeného vzhledu povrchu. Kombinací výrobků pro čištění a ochranu zajistíte ten nejlepší výsledek a váš domov se bude lesknout ještě mnoho let!

Vosky FILAMATT a FILASATIN jsou skvělé nejen pro ochranu povrchů, ale také pro zvýraznění krásy barev a povrchů.

Výrobky FILA jsme do našeho sortimentu zařadili díky skvělým světovým referencím a máme z nich velkou radost. S jednotlivými výrobky se blíže můžete seznámit na našem e-shopu nebo vám rádi poradíme na našich showroomech.

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Spinner