Novinka

TECElux Mini nepřehlédnete

TECElux Mini nepřehlédnete

Představujeme vám očekávanou novinku letošního roku, elektronické podsvětlené WC tlačítko TECElux Mini, které si okamžitě zamilujete. 

Elegantní TECElux Mini s elektronickým ovládáním splachování dodá novou tvář vaší toaletě, zároveň vás potěší a zabaví. Zabudovaný elektronický senzor rozpozná, že se blížíte k toaletě a rozsvítí skleněnou desku tlačítka, na které je dále možné nastavit různé časové intervaly a funkce dle vašich vlastních potřeb. TECElux Mini s rozměry 220x150 mm můžete nainstalovat do jedné roviny se zdí a vytvořit tak čisté linie v moderním designu. Elektronika je napájena tranformátorem regulujícím síťové napětí na 12 V.

Luxusní elektronické tlačítko se dodává s bezpečnostním sklem v černém nebo bílém provedení a díky své snadné údržbě budete mít toaletu hygienicky čistou a navíc designově zajímavou. Novinku značky TECE si můžete prohlédnout na pobočce Keraservis, Centrum bydlení a designu Křižíkova, Praha.

Tip pro vás: Prohlédněte si také další špičkové výrobky značky TECE: sprchovací toaletu TECEone nebo sprchové žlaby TECEdrainprofile.

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner