Důležité sdělení:
Vážení klienti, ve středu 29. 6. bude showroom v Praze uzavřen. Showroom v Ostravě bude otevřen pouze do 16.00 hodin. Děkujeme za pochopení, tým Keraservis.

Novinka

TECElux Mini nepřehlédnete

TECElux Mini nepřehlédnete

Představujeme vám očekávanou novinku letošního roku, elektronické podsvětlené WC tlačítko TECElux Mini, které si okamžitě zamilujete. 

Elegantní TECElux Mini s elektronickým ovládáním splachování dodá novou tvář vaší toaletě, zároveň vás potěší a zabaví. Zabudovaný elektronický senzor rozpozná, že se blížíte k toaletě a rozsvítí skleněnou desku tlačítka, na které je dále možné nastavit různé časové intervaly a funkce dle vašich vlastních potřeb. TECElux Mini s rozměry 220x150 mm můžete nainstalovat do jedné roviny se zdí a vytvořit tak čisté linie v moderním designu. Elektronika je napájena tranformátorem regulujícím síťové napětí na 12 V.

Luxusní elektronické tlačítko se dodává s bezpečnostním sklem v černém nebo bílém provedení a díky své snadné údržbě budete mít toaletu hygienicky čistou a navíc designově zajímavou. Novinku značky TECE si můžete prohlédnout na pobočce Keraservis, Centrum bydlení a designu Křižíkova, Praha.

Tip pro vás: Prohlédněte si také další špičkové výrobky značky TECE: sprchovací toaletu TECEone nebo sprchové žlaby TECEdrainprofile.

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner