Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Typy sprchových vaniček ke sprchovým koutům

Vaničky ke sprchovým koutům. Keraservis.

Chcete si užít dokonalé sprchování? Pak pečlivě vybírejte vše, co ke sprchovému koutu patří. A pokud začnete od podlahy, jsou to právě sprchové vaničky, kterým je také potřeba při výběru dopřát pozornost. Poskytují sprchovému koutu stabilitu, oporu a také funkčnost. Už při návrhu koupelny přemýšlejte, jestli budete chtít vaničku zapuštěnou nebo vyvýšenou nad úroveň podlahy. Každá varianta má své výhody, záleží na konkrétním projektu vaší koupelny. Dále je možné samozřejmě vybírat podle tvaru a velikosti

Čtvercová sprchová vanička nejen 90 x 90 cm

Sprchové vaničky ve tvaru čtverce jsou klasickým výběrem. Lze je jednoduše kombinovat, tvar čtverce se esteticky hodí do většiny koupelen a vy se tak nemusíte bát, že by právě jedna čtvercová vanička u vašeho sprchového koutu zničila dojem z celé koupelny. Pokud hledáte kvalitu, která vás nezklame, tak se u čtvercových vaniček nechte inspirovat u české firmy RIHO. Nejběžnějším rozměrem je 90 x 90 cm, ale k dostání jsou také další rozměry. Budete překvapeni, jaká kouzla se dají vytvořit i v jednoduchém tvaru čtvercové vaničky!

Obdélníková sprchová vanička nejen 120 x 90 cm

Nechcete se tísnit v malém prostoru? Vyberte si obdélníkovou vaničku! Ta vám ve vašem sprchovém koutu nabídne větší prostor a umožní si tak užívat sprchy bez prostorových omezení. Jejich pravidelný tvar umožní snadnou instalaci ve vaší koupelně a nabídne zázemí pro sprchový kout, kterého si rádi budete užívat při každé další očistě. Ať už hledáte klasické provedení obdélníkové sprchové vaničky, nebo chcete nějaký pěkný designový kousek, inspirujte se u značky Villeroy&Boch. Německá kvalita je u této značky patrná na první pohled a jejich výjimečný a neotřelý design udává trendy posledních let.

Čtvrtkruhová sprchová vanička

Čtvrtkruhové sprchové vaničky jsou velmi oblíbeným řešením do malých koupelen. Nepotřebují mnoho prostoru, lehce je můžete zapustit do rohu místnosti a díky zaoblenému tvaru dodají vaší koupelně i jemný designový nádech. Díky čtvrtkruhovým vaničkám zjistíte, že i s malým prostorem se dá vykouzlit praktický, účelný a krásný sprchový kout. Nabídku si můžete prohlédnout například u značek RAVAK nebo JIKA.

Příslušenství ke sprchovým vaničkám

Jste už rozhodnuti pro sprchový kout i sprchovou vaničku? Dalším krokem k vašemu finálnímu sprchovému koutu je výběr příslušenství a doplňků ke sprchovým koutům. Ať už potřebujete například nožičky k vaničce sprchového koutu nebo třeba krycí lišty. I výběr sifonu je záležitostí, která by neměla být opomenuta. Z hlediska hygieny, údržby a třeba i systému výpusti. Do sprchových systémů se často používá click-clack systém. Jednoduché používání, snadná aplikace i údržba. 

Sedátka do sprchových koutů

Oblíbeným doplňkem do sprchových koutů jsou i sedátka. Neznamená to, že by sedátka potřebovaly jen starší osoby. Kratší odpočinek nebo další odkládací místo se přece hodí kdykoli! Jsou praktické, dají se sklopit, takže nezabírají místo a vy jej můžete kdykoli využít. Inspiraci můžete hledat například v nabídce značky RAVAK.

S výběrem sprchových vaniček a příslušenství vám rádi pomůžeme! Kontaktujte nás.

Chci poradit s výběrem sprchového koutu.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner