Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Velkoformátová dlažba Laminam

Italský výrobce Laminam se specializuje na výrobu velkoformátových obkladů a velkoformátové dlažby Nabízí širokou velikostní škálu keramických obkladů a dlažby, od 1000 × 3000 mm až po 1620 x 3240 mm, tloušťka se pohybuje od neuvěřitelných 3 mm až do 20 mm pro obklady, dlažby a fasádní obklady. 

Firma Laminam, která vznikla roku 2001, je průkopníkem v oblasti velkoformátů s minimální tloušťkou. Díky převratné inovativní technologii dokáže Laminam vyrobit keramický obklad a dlažbu s vysokou univerzální hodnotou a všestraností. Dokonalé hrany umožní obložení i pokládku dlažby s minimální spárou. Výsledným efektem je ucelená jednolitá plocha s vysokou estetickou a technologickou kvalitou. Obklady a dlažby Laminam lze využívat v interiéru a jsou také vhodné pro venkovní použití.

Nechte se inspirovat designem ze srdce Itálie. Pro více informací o italských velkoformátových dlažbách Laminam kontaktujte naše odborné poradce v showroomech Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o více informací o dlažbě Laminam


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Laminam
0 výsledků

Nejsou zde žádné produkty

Upravte své zadání

Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner