Důležité sdělení:
Vážení klienti, ve čtvrtek 28.10. budou naše showroomy Keraservis v Praze, Brně i Ostravě z důvodu státního svátku uzavřeny. Děkujeme za pochopení, tým Keraservis.

Velkoformátová dlažba Laminam

Italský výrobce Laminam se specializuje na výrobu velkoformátových obkladů a velkoformátové dlažby Nabízí širokou velikostní škálu keramických obkladů a dlažby, od 1000 × 3000 mm až po 1620 x 3240 mm, tloušťka se pohybuje od neuvěřitelných 3 mm až do 20 mm pro obklady, dlažby a fasádní obklady. 

Firma Laminam, která vznikla roku 2001, je průkopníkem v oblasti velkoformátů s minimální tloušťkou. Díky převratné inovativní technologii dokáže Laminam vyrobit keramický obklad a dlažbu s vysokou univerzální hodnotou a všestraností. Dokonalé hrany umožní obložení i pokládku dlažby s minimální spárou. Výsledným efektem je ucelená jednolitá plocha s vysokou estetickou a technologickou kvalitou. Obklady a dlažby Laminam lze využívat v interiéru a jsou také vhodné pro venkovní použití.

Nechte se inspirovat designem ze srdce Itálie. Pro více informací o italských velkoformátových dlažbách Laminam kontaktujte naše odborné poradce v showroomech Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě.

Laminam
0 výsledků

Nejsou zde žádné produkty

Upravte své zadání

Načítání

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner