Vířivky a vířivé bazény

Vířivky

Přehled kategorií

V kategorii Vířivky a vířivé bazény pro Vás máme 19 produktů Zobrazit vše

Domácí welness na dosah ruky.

Vířivky už dávno nejsou pouhou výsadou prostorných domů a luxusních vil. I do standardně velké koupelny či zahrady si nyní můžete pořídit vířivku, s kterou můžete kdykoli relaxovat, uvolnit se a dokonce si i užívat léčebnou hydroterapii. Vířivky z německé stáje vysoce kvalitního koupelnového vybavení Villeroy&Boch můžete vybírat ze čtyř kolekcí. Čeká na vás více než 20 druhů a opravdu si tak můžete vybrat tu, která bude odpovídat přesně vašim potřebám.

Energeticky výhodná!

Jedna věc je pořídit si domů vířivku. Věc druhá je ale o vířivku se starat - a tady se často narazí na spotřebu energií. Proto vám Keraservis nabízí vířivky, které se mohou pyšnit titulem ekonomicky nejúspornějších vířivek na trhu. Unikátně řešený potrubní systém zajišťuje, že tepelnou energií není plýtváno a vy si tak můžete užívat komfort teploty, kteru si zvolíte.

Zázračná hydroterapie

Proudění vody v kombinaci střídání tlaku a teploty je hlavní podstatou hydroterapie. Ta působí blahodárně na vaše tělo - podporuje krevní oběh, vyplavují se tak endorfiny uklidňující vaši mysl a celkově tak pomáhají k dokonalé relaxaci. A to vše si můžete dosyta užít z pohodlí svého domova.

Praktické jsou i výměnné panely Jet Pak, které zajistí masáž přímo na míru. Potřebujete promasírovat bederní páteř? Vyměňte si konkrétní panel za jiný. Trápí vás bolesti v oblasti žeber? Panel vyměňte a bolest bude během chvíle pryč. Panely Jet Pak můžete dokupovat podle svého uvážení a vyměňovat i během chodu vířivky.

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner