Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Vodovodní baterie, nebo designový klenot koupelny? Obojí! Seznamte se s Fima SNAP

Fima SNAP | Keraservis

Když se klasické tvary setkají s moderními liniemi a nejkvalitnější materiály s inovativními technologiemi, vznikne SNAP. Nová vodovodní baterie z dílny Fima je ztělesněním bezchybné funkčnosti v luxusním provedení a designovým prvkem, který vám v koupelně budou všichni závidět.

Baterie na umyvadlo v trendy kabátě

Módní bronz, odstín šampaňského, elegantní černá i hned několik variant chromu… SNAP je prostě víc než jen baterie do koupelny. Ať už zvolíte kterýkoliv z desítky finišů, vedle určitě nešlápnete.

Vybrat finiš povrchu baterie nemusí být nadlidský úkol. Poradíme, jak na to.

Fima SNAP | Keraservis

Ve všech variantách krásně vynikne celistvé, dokonale zaoblené tělo baterie s integrovanou základnou, která usnadňuje instalaci. O něco užší, ovšem se stejné lákavými křivkami je i výtoková trubice umyvadlové i vanové baterie. To ovládání je naopak výrazně subtilnější a podlouhlá, tenká rukojeť s rovným povrchem a změkčenými hranami nabízí zajímavý kontrast, ale také maximální funkčnost. 

Víte, jak se správně starat o baterie v koupelně? Zjistíte to v článku.

Fima SNAP | Keraservis

100% vzhled, 100% funkce

Co je krásné, nemusí být nepraktické a Fima SNAP je toho důkazem. Štíhlá rukojeť klouže po tělese baterie plynule a průtok vody ovládá bez sebemenšího zadrhnutí. 

SNAP je k dispozici jako baterie na umyvadlo, vanu, ale také do sprchy. Nabízí se jako baterie stojánková, prodloužená k instalaci na podlahu i k připevnění na stěnu, a to včetně vzhledově odpovídající ruční sprchy.

Fima SNAP | Keraservis

Doslova šperkem koupelny jsou také vodovodní baterie Fima Carlo Frattini. Podívejte se.

Novinka známého italského výrobce je dalším z počinů, které s nadšením řadíme na seznam produktů, jež ve své koupelně prostě chcete mít. Stavíte-li novou koupelnu nebo plánujete rekonstrukci té stávající, přijďte si baterie Fima prohlédnout do showroomů koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně a Ostravě nebo si rovnou nechte vypracovat celý návrh.

Mám zájem o více informací o kolekci SNAP od výrobce Fima. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner