Magazín

Jak vybrat finiš povrchu umyvadlové baterie

Jak vybrat finiš povrchu umyvadlové baterie

Kde jsou ty časy, kdy vodovodní baterie byly k dostání pouze v barvě chromu. Ty doby jsou naštěstí dávno pryč a vůbec se nám po nich nestýská. Nyní máme tolik možností, jaký povrch mohou baterie do koupelny mít. Ale podle čeho si správný finiš baterie vybrat? Podívejme se to očima designerů značky Fima Carlo Frattini.

U většiny typů koupelnových baterií výrobce nabízí několik druhů povrchových úprav - takzvaných finišů. Uveďme si příklad na kolekcích Spillo (Spillo Tech, Spillo Up a Spillo Steel) značky Fima, pro které jsou typické tenké profily,  minimalistické tvary a hlavně elegantní moderní finiše. Jaké jsou k dispozici? Chrom, kartáčovaný nikl, černý chrom, kartáčovaný černý chrom, zlato, kartáčované zlato, černá matná a bílá matná (u kolekce Spillo Up navíc starožitná měď a bronz). Vyberete si? Určitě ano. Ale podle čeho?

Dvorní designeři italského výrobce Fima Carlo Frattini připravili malý jednoduchý návod -  ke každé povrchové úpravě neboli finiši baterie Spillo sestavili pro inspiraci takzvaný SpilloMoodboard. Ten zahrnuje doporučení vhodné barvy a textury podlahy, povrchů stěn a nábytku, doporučených koupelnových doplňků a celkové barevnosti. A nyní je to už na vás. Dáte na doporučení zkušených designérů? Nebo se spolehnete na svůj vkus a sestavíte si moodboard potřebný pro výběr baterie vlastními silami?

Fima spillo

Nechte si od nás pro inspiraci zaslat celý Fima Spillo Magazine se všemi SpilloMoodboardy a přijďte si vybrat tu správnou finiš baterie do vaší dokonalé koupelny. Těšíme se na vás v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

Prosím o zaslání Fima Spillo Magazine


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner