Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, od 22.10. jsou naše showroomy otevřeny pouze pro velkoobchodní zákazníky. Obchodní oddělení je pro vás však nadále k dispozici formou vzdálené komunikace, takto realizované objednávky je možné vyzvednout osobně nebo zaslat prostřednictvím dopravce. V sobotu budou showroomy uzavřeny. Váš Keraservis.

Novinka

Akční ceny dlažeb na terasu

Akční ceny dlažeb na terasu

Plánujete koupi nové dlažby na terasu, kolem bazénu nebo do zahrady? Máme pro vás nabídku produktů z naší privátní série KERALINK a KERASTONE za skvělou cenu! Keramická dlažba o tloušťce 2 cm je speciálně určená pro venkovní použití a ve velikosti 60x60 cm ji pro vás máme za 990,- Kč/!

Proč koupit zrovna tuto venkovní dlažbu?

1/ Keramická dlažba má oproti kamenné nebo betonové dlažbě několik výhod. Povrch se časem prakticky nemění, je stálobarevná a odolná venkovnímu prostředí.

2/ Dlažba o tloušťce 2 cm je ideálním materiálem pro řešení venkovních prostor – terasu, balkon, okolí bazénů i zahradní chodníčky. Je možné ji pokládat také nasucho bez potřeby lepení – na terče, do písku nebo do trávy.

Dlažba na celý život

3/ Splňuje všechny podmínky pro použití v exteriéru, je nenasákavá, mrazuvzdorná a protiskluzná.

4/ Dlažba je rektifikovaná, to znamená, že má zabroušené hrany. Můžete ji položit takzvaně „beze spár“.

5/ Je vhodná k použití do venkovních, ale také do vnitřních prostor. Umožňuje tak krásné propojení například terasy s obývacím pokojem za použití stejného materiálu na podlahu venku i uvnitř.

Přehled dlažeb v ceně 990,- Kč/m² najdete v přehledu níže. Pokud se chcete podívat na další dlažbu ve slevě, mrkněte do e-shopu na produkty v akčních cenách. Nebo si přijďte vybrat osobně do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Chci poradit s výběrem dlažby


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner