Novinka

Akční ceny dlažeb na terasu

Akční ceny dlažeb na terasu

Plánujete koupi nové dlažby na terasu, kolem bazénu nebo do zahrady? Máme pro vás nabídku produktů z naší privátní série KERALINK a KERASTONE za skvělou cenu! Keramická dlažba o tloušťce 2 cm je speciálně určená pro venkovní použití a ve velikosti 60x60 cm ji pro vás máme za 990,- Kč/!

Proč koupit zrovna tuto venkovní dlažbu?

1/ Keramická dlažba má oproti kamenné nebo betonové dlažbě několik výhod. Povrch se časem prakticky nemění, je stálobarevná a odolná venkovnímu prostředí.

2/ Dlažba o tloušťce 2 cm je ideálním materiálem pro řešení venkovních prostor – terasu, balkon, okolí bazénů i zahradní chodníčky. Je možné ji pokládat také nasucho bez potřeby lepení – na terče, do písku nebo do trávy.

Dlažba na celý život

3/ Splňuje všechny podmínky pro použití v exteriéru, je nenasákavá, mrazuvzdorná a protiskluzná.

4/ Dlažba je rektifikovaná, to znamená, že má zabroušené hrany. Můžete ji položit takzvaně „beze spár“.

5/ Je vhodná k použití do venkovních, ale také do vnitřních prostor. Umožňuje tak krásné propojení například terasy s obývacím pokojem za použití stejného materiálu na podlahu venku i uvnitř.

Přehled dlažeb v ceně 990,- Kč/m² najdete v přehledu níže. Pokud se chcete podívat na další dlažbu ve slevě, mrkněte do e-shopu na produkty v akčních cenách. Nebo si přijďte vybrat osobně do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner