Novinka

Venkovní dlažba 2 cm - ideální pro vaši terasu

Venkovní dlažba 2 cm na terasu. Keraservis.

Plánujete vybudování nebo přestavbu terasy, balkonu, okolí bazénu nebo zahradních chodníčků? Asi nebudeme daleko od pravdy, když si tipneme, že přesně nevíte, jaký typ dlažby použít. Řešení je ale úplně jednoduché. Pro venkovní použití je speciálně určena dlažba o tloušťce 2 cm - například osvědčené značky Atlas Concorde. Je to ideální materiál pro řešení venkovních prostor, který přináší řadu výhod. Je vysoce odolný, má jednoduchý systém pokládky a především nabízí spoustu krásných dekorů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Dlažba 2 cm je odolná

2CM DLAŽBA

Venkovní dlažba je v našem podnebném pásmu vystavena rozličným rozmarům počasí, musí odolat prudkému letnímu slunci, v zimě někdy i krutým mrazům a v přechodných obdobích také prudkým změnám teplot. Abychom se na terase a kolem bazénu mohli bezpečně pohybovat, musí mít protiskluzný povrch. Měla by vydržet i vyšší zatížení - například při pojezdu auta, odolat působení chemikálií a snadno se čistit. Není toho málo. U dlažby o tloušťce 2 cm si můžete být jistí, že všechny tyto parametry stoprocentně splňuje.

Dlažba 2 cm se snadno pokládá

2CM DLAŽBA

Obrovskou výhodou této dlažby je, že ji můžete velmi jednoduše pokládat i bez nutnosti lepení. Je primárně určena k pokládce na terče, ale bez problémů ji můžete položit i na zahradě do štěrku, písku nebo i do trávy. Díky pokládce na terče je podlaha perfektně rovná a především přináší možnost snadné a rychlé realizace bez nutnosti dalších stavebních prací. Zjednodušeně řečeno je to vlastně taková skládačka – dlažbu prostě vyskládáte na sucho na speciální plastové terče. Stejně jako snadno dlažbu postavíte, stejně tak snadno ji v případě potřeby rozeberete a zase složíte. Oprava rozbité dlaždice nebo jakékoli podkladové vrstvy je bezproblémová. Pod dlaždicemi je díky položení na terče prostor, který skryje vše, co oku nelahodí, ale terasa se bez toho neobejde – elektroinstalaci, trubky, přívod vody a podobně. Tento způsob realizace dlažby je také perfektním řešením odvodnění terasy a zabezpečení proti přívalovým dešťům - podkladní vrstva je správně vyspádovaná, aby voda rychle odtékala a povrch terasy je dokonale rovný díky výškově nastavitelným terčům. Dlažbu lze elegantně ukončit pomocí soklových a dorazových klipů. Podívejte se na video Jak položit venkovní dlažbu

Dlažba 2 cm má krásný design

2CM DLAŽBA

Tento typ dlažby je určen nejen do exteriéru, ale může se použít také v interiéru. Z hlediska estetického umožňuje krásné designové propojení vnitřního a vnějšího prostředí - terasy s obývacím pokojem, vnitřní wellness s venkovním bazénem nebo ložnice s balkonem. Umožní nám prodloužení obytného prostoru ven, na terasu nebo zahradu, prostě žít venku na čerstvém vzduchu a cítit se tam jako doma. Dlažbu si můžete zvolit v imitaci přírodních materiálů, například dřeva, mramoru nebo kamene, rozdíl mezi přírodním vzorem a keramickým povrchem na pohled vůbec nepoznáte. Pokud jste milovníci spíše industriálního designu, určitě si vyberete z nabídky dlažby v imitaci betonu nebo kovu - všechny dekory jsou k dispozici také ve velikosti velkoformátové dlažby.

Tip pro vás: Víte, že existují keramická terasová prkna? Jsou to dlaždice ve tvaru klasických prken, které na první pohled od skutečného dřeva nemáte šanci rozeznat, ale mají mnohem lepší vlastnosti.

Zveme vás srdečně do našich showroomů, venkovní dlažby vám předvedeme a s výběrem i technickým řešením vám rádi poradíme. Těšíme se na vaši návštěvu.

Chci poradit s výběrem venkovní dlažby.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner