Dlažba na terče

Dlažba na terče
1 výsledků
Načítání

Pokládka venkovní dlažby na terče je ideálním řešení pro terasy, balkóny, lodžie, okolí bazénů a díky vysoké pevnosti je velmi vhodná i pro velké plochy nebo plochy zatížené větším provozem. Dlažba se ukládá nasucho, bez nanášení speciálního lepidla nebo betonu, je pevně posazena na terčích.

Chytrý systém, který využívá výškově stavitelných podpěr a tím se přizpůsobí každému druhu podlahy, přináší mnoho výhod. Největším bonusem je možnost jednoduše umístit elektroinstalace a vedení dalších potřebných technologií, a také kdykoliv dlažbu rozebrat a v případě potřeby cokoliv opravit. Úplně odpadají problémy s vlhnutím, protože systém zaručuje perfektní odvádění dešťové vody i v případě silných přívalových dešťů.

Na terče pokládáme keramickou dlažbu jakéhokoliv formátu o tloušťce 2 cm. Terče jsou vyrobeny z plastu a odolávají velmi vysokým i nízkým teplotám, ultrafialovému záření nebo kyselinám. Technologie pokládky je velmi specifická a vyžaduje profesionální znalosti a zkušenosti. Kvalitní a prověřenou firmu, která má s pokládkou dlažby na terče bohaté zkušenosti, vám rádi doporučíme.  

Proč koupelna od nás?

Spinner