Novinka

Akční sety vodovodních baterií FIMA SERIE 22

Akční sety vodovodních baterií FIMA SERIE 22

Chcete mít všechny baterie v koupelně v jednom provedení tak, aby spolu krásně ladily? Koupit všechny v rámci jednoho balíčku za výhodnou cenu? A jako bonus ještě ušetřit vodu a energii? Pak si vyberte z naší nabídky kompletních setů vodovodních baterií FIMA SERIE 22 od italského výrobce Fima Carlo Frattini.

Akční sety FIMA SERIE 22 - koupelna v jednotném designu

Když zařizujete koupelnu, pečlivě vybíráte vše od keramické dlažby, přes sanitu až po zmiňované koupelnové baterie. Jednotlivé díly „skládačky“ vaší koupelny by spolu měly vzhledově korespondovat a vzájemně se doplňovat. V současné době výrobci vycházejí svým klientův vstříc a nabízejí celé sety designově sjednocených produktů s cílem ulehčit jim práci při vybírání a rozhodování. Stejně tak funguje i set vodovodních baterií FIMA SERIE22. V jednotném designu si můžete pořídit například vanovou, umyvadlovou nebo sprchovou baterii včetně sprchové hlavice a příslušenství - záleží na typu setu, který si vyberete.

Fima 22

Akční sety FIMA SERIE 22 šetří vaši kapsu

Úsporné kartuše vodovodních baterií FIMA mají dvě exkluzivní funkce. Zajišťují snížení celkové spotřeby vody a dále také úsporu energie tak, že zamezují zbytečnému plýtvání horkou vodou. Páku vodovodní baterie je možné otevřít do polohy odpovídající 50% celkového otevření rukojeti a omezit tak průtok vody na polovinu. Jednoduše řečeno, množství studené vody se nastavuje ve středové poloze a teplota směsné vody otočením páky doleva. Otočné disky v kartuši jsou velmi odolné, časem se téměř neopotřebují a zajišťují přesnost regulace průtoku vody. Všechny komponenty v kartuši jsou vyrobeny z materiálů certifikovaného pro použití v potravinářství.

Fima 22

Koupí některého z koupelnových setů FIMA SERIE 22 nejen ušetříte a budete mít skvělý pocit, že se chováte ekologicky. Ale co je nejdůležitější - pořídíte designové baterie výborné kvality! Přijďte si je na vlastní oči prohlédnout a vybrat do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. S výběrem vám rádi poradíme.

Mám zájem o akční sety FIMA


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner