Novinka

ATLAS CONCORDE MEK v pražském showroomu

ATLAS CONCORDE MEK v pražském showroomu

Jak spolu asi ladí dlažby a obklady Atlas Concorde ze série MEK, koupelnové vybavení Villeroy boch a luxusní baterie FIMA? Už jen když vyslovíte tuto větu, zní to dobře. A že to taky spolu dobře vypadá, se můžete přijít přesvědčit do Keraservisu v Centru bydlení a designu Křižíkova v Praze.


V pražském showroomu najdete úplně vše, co budete pro vaši koupelnu potřebovat. Najít tu nejlepší inspiraci můžete ve vzorově vybavených koupelnových kójích, v klidu zde vnímat jedinečnou atmosféru koupelen zařízených v různých stylech, vše si osahat a vyzkoušet. Jednu z nich, ukázku řešení koupelny vybavenou dlažbou a obklady Atlas Concorde ze série MEK, bychom vám nyní rádi blíže představili.

Série MEK zahrnuje velmi rozmanitou nabídku různých povrchů a barev obkladů, od pestré škály šedých barev až růžovou a po indigovou. Nejzajímavější jsou imitace kamene a hladké povrchy s kovovými odlesky, barevné mozaiky a také 3D obklady Ultra Blade. Všechny dekory se spolu dají krásně kombinovat, avšak slovy se to těžko popisuje. Musí se to vidět.

Atlas Concord v PrazeAtlas Concord v showroomu Praha


Na fotografiích výše jsou na zadní stěně použity obklady MEK Rose a na stěně boční odvážně elegantní kombinace strukturovaného obkladu MEK 3D Ultra Blade Rose a obkladu s kovovými geometrickými odlesky MEK Rose Hexagon v nice (detailní foto vpravo). Dlažba je neutrální, světle šedá MEK Medium.

Koupelny PrahaShowroom koupelen v Praze


Prosvětlený portál na snímku výše vlevo, obložený mozaikou vyskládanou z drobných kroužků v metalických barvách MEK Gold Circles, skvěle doplňuje dvojumyvadlo se skříňkou Villeroy Boch Venticello. Na fotografii vpravo najdete geometrický vzor obkladu MEK Rose Mosaico Wall a dlažbu Medium Mosaico Esagono, WC a bidet opět Villeroy Boch Venticello. Luxusní vzhled koupelně dodávají také baterie značky Fima od italského výrobce Carlo Fratini.

Přijďte se podívat do našeho showroomu a prohlédnout si nejen tuto elegantní koupelnu Atlas Concord MEK, ale také další vzorové kóje. Těšíme se na vaši návštěvu v Keraservisu v Centru bydlení a designu Křižíkova Praze.

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner