Novinka

ATLAS CONCORDE MEK v pražském showroomu

Atlas Concorde Mek | Keraservis

Jak spolu asi ladí dlažby a obklady Atlas Concorde ze série MEK, koupelnové vybavení Villeroy boch a luxusní baterie FIMA? Už jen když vyslovíte tuto větu, zní to dobře. A že to taky spolu dobře vypadá, se můžete přijít přesvědčit do Keraservisu v Centru bydlení a designu Křižíkova v Praze.


V pražském showroomu najdete úplně vše, co budete pro vaši koupelnu potřebovat. Najít tu nejlepší inspiraci můžete ve vzorově vybavených koupelnových kójích, v klidu zde vnímat jedinečnou atmosféru koupelen zařízených v různých stylech, vše si osahat a vyzkoušet. Jednu z nich, ukázku řešení koupelny vybavenou dlažbou a obklady Atlas Concorde ze série MEK, bychom vám nyní rádi blíže představili.

Série MEK zahrnuje velmi rozmanitou nabídku různých povrchů a barev obkladů, od pestré škály šedých barev až růžovou a po indigovou. Nejzajímavější jsou imitace kamene a hladké povrchy s kovovými odlesky, barevné mozaiky a také 3D obklady Ultra Blade. Všechny dekory se spolu dají krásně kombinovat, avšak slovy se to těžko popisuje. Musí se to vidět.

Atlas Concord v PrazeAtlas Concord v showroomu Praha


Na fotografiích výše jsou na zadní stěně použity obklady MEK Rose a na stěně boční odvážně elegantní kombinace strukturovaného obkladu MEK 3D Ultra Blade Rose a obkladu s kovovými geometrickými odlesky MEK Rose Hexagon v nice (detailní foto vpravo). Dlažba je neutrální, světle šedá MEK Medium.

Koupelny PrahaShowroom koupelen v Praze


Prosvětlený portál na snímku výše vlevo, obložený mozaikou vyskládanou z drobných kroužků v metalických barvách MEK Gold Circles, skvěle doplňuje dvojumyvadlo se skříňkou Villeroy Boch Venticello. Na fotografii vpravo najdete geometrický vzor obkladu MEK Rose Mosaico Wall a dlažbu Medium Mosaico Esagono, WC a bidet opět Villeroy Boch Venticello. Luxusní vzhled koupelně dodávají také baterie značky Fima od italského výrobce Carlo Fratini.

Výroba série MEK byla bohužel ukončená. Prohlédněte si však můžete aktuální nabídku renomované italské značky Atlas Concorde, podobné velmi zdařilé typy dlažeb s metalickými efekty najdete například v barevné kolekci Blaze nebo Flux. Těšíme se na vaši návštěvu v Keraservisu v Centru bydlení a designu Křižíkova Praze.

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner