Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Odvážné barvy v betonové kolekci dlažeb a obkladů Flux

Odvážné barvy v betonové kolekci dlažeb a obkladů Flux

Kolekce Atlas Concorde Flux přináší svěží vítr do našich interiérů. Kombinuje odvážně vše, co k sobě na první pohled nepatří. Syté neobvyklé barvy, jemné pastelové dekory, podmanivé povrchy, pruhy i kostky… Na první pohled nesourodý materiál poskytuje tolik možností, jak vytvořit neotřelý interiér.

Čím konkrétně je tato kolekce tak zajímavá? Jejím základem je vzhled jemného kultivovaného betonu, probarveného vskutku nevšedními barvami – AQUAMARINE, AMETHYST a INDIGO! Tyto výrazné barvy doplňují nekomplikované odstíny v barvách od slonové kosti přes klasickou šedou barvu betonu až po tmavě hnědé odstíny. Povrchy jsou téměř vždy strukturované – zvlněné nebo zvýrazňující konkrétní dekor. Některé obklady jsou projasněné kovovými třpytkami nebo odlesky. Fialové a tyrkysové odstíny jsou k dispozici také v pruzích a mozaikách.

Flux

Tato kolekce má především metropolitní charakter. Najde skvělé uplatnění v moderních interiérech především městských bytů, ale také v kavárnách a restauracích či v interiérech veřejných budov. Kolekce nezapomíná ani na venkovní prostory. Venkovní dlažba LASTRA o tloušťce 20 mm, ideální materiál především na venkovní terasy, je k dispozici ve třech odstínech (BONE, CONCRETE a COKE). Umožňuje položení jednoho typu dlažby jak do interiéru, tak do exteriéru a tím krásné designové propojení vnitřních obytných prostor s venkovními.

Flux

Pokud se nebojíte být tvůrčí nebo toužíte po něčem skutečně originálním, kolekce FLUX je navržena přesně pro vás. Přijďte ji prohlédnout do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě, pro vaši lepší představu vám rádi zpracujeme také 3D vizualizaci. Těšíme se na vás.

Zašlete mi katalog kolekce Atlas Concorde Flux


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner