Atlas Concorde Solution CODEC White 60x60 cm Rectified

Atlas Concorde / Codec
1 182 Kč s DPH / m2
K objednání
Dodání do měsíce
m2

  • rozměr: 60 x 60 cm
  • odstín: bílá
  • vzhled: cementová stěrka

Obklad a dlažbu CODEC White použijte jako dominantu a doplňte jej například o dekory starých cementových fresek ve stylu pachworku Codec Cementine. Dlažby a obklady jsou od renomovaného italského výrobce Atlas Concorde.

  • rozměr: 60 x 60 cm
  • odstín: bílá
  • vzhled: cementová stěrka

Retro kolekce obkladů a dlažeb italského výrobce Atlas Concorde Codec je k dispozici ve čtyřech barvách - white, grey, anthracite a ecru (barva přírodního hedvábí). Vyrábějí ve třech formátech včetně velkoformátu velikosti 60x120 cm.Tyto velkoformáty se hodí především do moderních interiérů v městském stylu, kde je důležité představit větší plochu jako jednolitý celek bez zbytečných spar. 

Retro dekory starých cementových fresek ve stylu pachworku najdete na obkladu Codec Cementine a originální dekor prošlapaného koberce s jemným vzorem nese CODEC Carpet.

Atlas Concorde je italský renomovaný výrobce keramických obkladů a dlažeb. Firma vznikla již v roce 1969, ovšem svou nabídků neustále rozšiřuje. Nabízí řešení pro všechny styly a prostory. A stala se tak jednou z nejvýznamějších světových firem zabývajících se výrobou keramických obkladů a dlažeb. 

Přiďte si vybrat retro obklady a dlažbu pro vaši dokonalou koupelnu do našich showroomů v Praze, v Brně nebo Ostravě nebo si je objednejte v e-shopu. 

Všechny produkty označené jako DLAŽBA je možné použít také jako OBKLAD.

Kód produktu: A3A5
Kategorie: Dlažba do koupelny
Výrobce: Atlas Concorde / Codec
Hmotnost: 19 kg
Barva: Bílá
Rozměr: 60x60
Design: Ostatní
Baleno po: 1.44 m2

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner