Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Barevná dlažba PIXEL41. Nezapomeňte si hrát!

Barevná dlažba PIXEL41. Nezapomeňte si hrát!

41 barev. Přesně tolik jich je v nové kolekci keramické dlažby Pixel41 značky 41zero42. Tak široká škála barev dovoluje navrhovat nekonečně mnoho řešení, kombinovat barvy, vzory, vyrobit vlastní umělecké dílo, vytvářet atmosféru. Pojďte si hrát! 

Kolekce neobsahuje skutečně nic jiného, než jednobarevné keramické dlaždice jediného formátu 11,5x11,5 a tloušťce 10 mm. Jsou ručně vyrobené, mají mírně zaoblené nepravidelné hrany a jemně strukturovaný povrch. Dlaždice lze položit na podlahu nebo také jimi obložit stěny a vytvářet tak v interiérech neobyčejné kompozice. Dlaždice lze použít všude tam, kde si je dokážete představit – v koupelně, hale, ložnici, kuchyni nebo v jakýchkoliv komerčních interiérech. Dlažba také splňuje parametry pro venkovní použití - na terasu nebo obklad kolem bazénu.

pixel41

Co lze z dlaždic jednoho rozměru a 41 barev vytvořit? Pro inspiraci můžete sáhnout téměř kamkoliv - na grafické vzory 40. let, do videoher 80. let, na ekvalizéry Techno hudby nebo se třeba nechat inspirovat vzhledem ruských plaveckých bazénů. Pixel41 spojuje pop kulturu s klasickou, monochromatické a abstraktní vzory, studené a teplé barvy.

pixel41

Vytváření nových vzorů nikdy nebylo tak jednoduché a zábavné jako teď. Jak to? Designéři 41zero42 připravili online Pixel41 konfigurátor, pomocí kterého si můžete vybrat jakoukoliv  z 20 modelových sestav a zkusit pro ni namíchat tu správnou barevnost. Zkuste to. Nezapomeňte si hrát!

Chci zkusit Pixel41 konfigurátor


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner