Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Výběr venkovní dlažby jednoduše a bez starostí

Venkovní keramická dlažba na terasu a zahradu. Keraservis.

Výběr dlažby na terasu, balkón, venkovní chodníčky nebo k bazénu je živé téma po celý rok. Ale nyní na začátku letní sezóny, kdy už se všichni netrpělivě těšíme na čas strávený venku, je to více než aktuální! Jak si ji ale vybrat? Nejlepší je přijít do nejbližšího showroomu Keraservis a vybrat si ji osobně!

Parametrů, kterými se při výběru venkovní dlažby řídit, je skutečně hodně. Přemýšlíte, jak poznáte ty mrazuvzdorné a protiskluzné, jaký vzhled se na vaši terasu nejlépe hodí, jaké zvolit rozměry a tloušťku, a pokládat dlažbu raději na terče nebo nalepit?

Hoďte tyto starosti za hlavu, vše vyřešíte osobně v showroomech Keraservis. Co u nás můžete čekat? Široký výběr dlažeb na terasu, venkovní výstavku velkoformátů a především profesionální přístup a odborné poradenství. Podívejte se na malou ochutnávku z brněnského showroomu ve formě krátkého videa: 

Přijeďte k nám, pohodlně zaparkujte a nechte se opečovávat naším zkušeným personálem. Těšíme se na vaši osobní návštěvu v showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner