Novinka

Barvy roku 2023: Viva Magenta a Wild Wonder. S odstíny plnými energie a optimismu dáte jiskru i vaší koupelně.

Barvy roku 2023 | Keraservis

 

Co vás čeká s Viva Magenta a nemine s Wild Wonder

Viva Magenta 18-1750 má původ v červené paletě Pantone, a tak nepřekvapí, že překypuje silou a elánem. Jde o výraznou barvu, kterou nikdo nepřehlédne: sáhněte po ní, pokud se nebojíte experimentovat a vyjadřovat se energicky a bez zábran. Chcete-li se naopak držet trochu více při zemi, bude vaší odpovědí zlatavý Wild Wonder. Teplý, neutrální odstín vychází z přírody samotné a jeho jemný nádech do zelena to jen potvrzuje. 

Ať už chcete dát svojí koupelně novou jiskru výrazným doplňkem v módním odstínu, nebo jste připraveni na skutečně dramatickou proměnu, ani s jednou z barev roku 2023 vedle určitě nešlápnete. Právě na barvu Viva Magenta vsadili i návrháři outfitu první dámy Evy Pavlové při inaguraci nového prezidenta České republiky Petra Pavla.

Barvy roku 2023 | Keraservis

Velkoformátové obklady a dlažba v barvách roku 2023 promění vaši koupelnu k nepoznání

Začněme rovnou od podlahy, a to dlažbou v dominantní červené. Italští mistři keramiky Atlas Concorde na ni vsadili hned v několika svých kolekcích. Zatímco dlaždice Boost v imitaci betonu jsou prudce sofistikované a skvěle padnou koupelně v urbanistickém stylu, Venti Boost svým jedinečným designem potěší hlavně příznivce retro stylu, jemuž energetická rudá sedne jako poklice na hrnec.

Dlažba a obklady CE.SI GRANATO řady Metro zaujmou svou přímočarou jednoduchostí a fascinující sytou barvou krve. V nadčasové bordó je v nabídce kolekce System od Ceramica Vogue, v odstínu burgundského vína pak dokonalá mozaika Diva od APPIANI, již v koupelně snadno nakombinujete třeba právě s luxusními velkými formáty.

Barvy roku 2023 | Keraservis

Velkoformátová dlažba v koupelně vypadá naprosto dokonale. Inspirujte se naším návrhem Dravé koupelny.

Co se týče Wild Wonder, objevili jsme pro vás její tóny hned v několika různých kolekcích. Láskou na první pohled pro nás byly velkoformátové obklady a dlažba Ground portugalského výrobce Love Tiles, které jsou extrémně vydařenou směsí městského a tradičního stylu. Odvážní neudělají chybu s výjimečnou „sušenkovou“ kolekcí Biscuit od 41zero42 v zelenkavém odstínu Salvia Peak, kdo si chce v koupelně vytvořit doslova městskou džungli, může si vybrat z fascinující dlažby a obkladů Urban Jungle od Villeroy & Boch.

Barvy roku 2023 | Keraservis

Sanita pouze a jen v bílé? Letos rozhodně ne!

Odstíny roku 2023 na sebe vzala i koupelnová sanita a nutno říct, že jí nesmírně sluší. Široká paleta barev van a umyvadel řady Artis od Villeroy & Boch zahrnuje i překrásnou bordó, od níž je to k Viva Magenta opravdu jen malý krůček. V kombinaci s bílou zdobí jak oválná, tak hranatá umyvadla a vany, u nichž se navíc můžete spolehnout nejen na bezchybný design, ale také prvotřídní kvalitu.

Barvy roku 2023 | Keraservis

Proč vsadit na Villeroy & Boch? Z těchto 5 důvodů.

S exkluzivní sanitou Artis se ale nemusí loučit ani ti, kteří se přiklonili k barvě Wild Wonder: umyvadla i vany totiž Villeroy & Boch vyrábí také v kouzelném odstínu Sage Green.

Barvy roku 2023 | Keraservis

Výrazné a pozitivní: doplňky do koupelny v módních barvách

Baterie, háčky, nábytek… nabídka dnes nezná mezí, a tak odstíny letošního roku bez větší námahy najdete i sami. Od nás tedy už jen pár extra tipů:

Barvy roku 2023 | Keraservis

--- 

S barvami roku 2023 proměníte vaši koupelnu z „obyčejného“ místa pro každodenní očistu v trendy prostor pro zasloužený relax plný elánu a pozitivní energie. Rádi vám pomůžeme s výběrem obkladů a dlažeb, sanity i doplňků v červené, zemité i dalších odstínech. Přijďte se inspirovat a poradit do koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze a Ostravě.

Mám zájem o barevnou koupelnu. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner