Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

5 důvodů, proč si vybrat koupelnové vybavení Villeroy & Boch

5 důvodů, proč si vybrat koupelnové vybavení Villeroy & Boch

Vkusně navržená a vybavená koupelna dodá vašemu domovu osobní ráz a vytvoří dokonalý prostor pro relaxaci. Vybavení dokonalé koupelny musí splňovat všechny potřebné estetické i praktické požadavky. Splní vaše koupelnové sny značka Villeroy & Boch? Rádi vás přesvědčíme, že ano.

Tradice

Historie značky Villeroy & Boch sahá až do osmnáctého století. Německé rodinné firmě se za tu dobu podařilo dostat na přední pozici na trhu v několika oborech. V oblasti koupelnového vybavení nyní stojí úspěch Villeroy & Boch především na chytrých kombinacích funkčnosti, pohodlí a designu. Díky neutuchajícímu úsilí se značce daří neustále předkládat zákazníkům nové nápady a překvapovat novými kolekcemi.

Villeroy Boch

Inovace

Ať už jde o umyvadla, WC, koupelnový nábytek, sprchové vaničky, vany nebo vířivky - společnost Villeroy & Boch se neustále snaží dosáhnout neustálých inovací ve všech oblastech. Vodní kámen se díky speciálním vlastnostem nových materiálů, ze kterých se sanitární keramika vyrábí, stal prakticky minulostí. Byly vyvinuty nové montážní systémy pro kryty odtoků, sofistikované podomítkové montážní systémy, nové způsoby splachování DirectFlush a TwistFlush, montážní systém SupraFix pro snadnou instalaci toalety a mnoho dalšího. Villeroy & Boch je vždy o krůček napřed před ostatními.

Villeroy Boch

Design

Správný smysl pro nové trendy, vyvážený a harmonický design a propracovaná funkčnost dává výrobkům Villeroy & Boch nezaměnitelný charakter. Společnost spolupracuje s renomovanými externími designéry, kteří neustále přinášejí nové svěží nápady a jejich práce je velmi vyvážená a vždy kreativní. Není tedy žádným překvapením, že několik výrobků nebo i celých kolekcí bylo oceněno prestižními cenami za design (RedDot Award, IconicAwards, GoogDesign, DesignPlus, iFDesign a jiné).

Villeroy Boch

Hygiena

Hygiena v koupelně je nesmírně důležitá a Villeroy & Boch v této oblasti neustále intenzivně pracuje. Inovativní technologie povrchu sanitární keramiky AntiBac s antibakteriálním účinkem snižuje přítomnost bakterií více než o 99,9 %! Antibakteriální vlastnosti jsou integrovány přímo do koupelnové keramiky a WC sedátek, což výrazně snižuje nutnost používání chemických čisticích prostředků. Další nová technologie ViFresh udržuje toaletu voňavě svěží a hygienickou, přihrádka na vonný blok je zabudovaná přímo v těle toalety. Pro dokonalou intimní hygienu Villeroy & Boch nabízí chytrá bidetová sedátka ViClean nebo toalety s designovou sprškou ViClean-I 100.

Villeroy Boch

Smart home

Budoucnost našeho života je digitální, online a offline svět je už nyní neoddělitelně propojen. Také Villeroy & Boch je si tohoto trendu vědom a do svých produktů v koupelně implementuje nové technologie chytré domácnosti. Ovládat osvětlení, topení, hudbu ve své inteligentní koupelně je možné jednoduchým stisknutím tlačítka nebo hlasovým příkazem. Chytrá koupelna vám umožní mít vše přesně tak, jak si přejete.

Villeroy Boch

Vyberte si veškeré koupelnové vybavení značky Villeroy & Boch – od barevných umyvadel, přes pohodlné vany až po praktické montážní systémy. Vybavte si svou dokonalou koupelnu tak, aby prezentovala váš styl a vaši osobnost. Rádi vám pomůžeme se zorientovat v široké nabídce a vybrat pro vás to nejlepší. Těšíme se na vás v našich showroomech v Praze, Brně i Ostravě.

Mám zájem o vybavení koupelny Villeroy & Boch. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner