Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh dravé koupelny – velkoformátová dlažba v imitaci mramoru v nadčasové kombinaci černé a šedé

Návrh dravé koupleny | Keraservis
Mgr. Ivana Pospíšilová
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Mgr. Ivana Pospíšilová
Rozloha místnosti:
6 m2
Datum návrhu:
2022

Plánujete novou koupelnu nebo renovaci té stávající a odvaha vám nechybí? Pak dost možná najdete inspiraci v návrhu, o který jsme se postarali našim brněnským klientům. Ti chtěli vdechnout nový život své koupelně o rozměrech 2,1x2,5 m v nadstavbě rodinného domu a jejich přání se – jak jinak – stalo naším rozkazem.

Návrh dravé koupelny | Keraservis

Zadání v tomto případě znělo jasně: dravá koupelna v kombinaci černé a šedé, pro kterou jsme přímo v našem showroomu v Brně společně vybrali obklady a dlažbu Cercom Amaranto (Black + Grey). Nádherná kolekce padne do oka zejména příznivcům keramiky ve vzhledu přírodního kamene, v tomto případě mramoru s výrazným žilkováním, který od „originálu“ jen tak nerozeznáte. Naši klienti sáhli po velkoformátových obkladech a dlažbě v rozměru 120x60 cm a chybu rozhodně neudělali. Na podlaze i stěnách vypadají díky rektifikaci jako jeden celek, a navíc mají protiskluzovou úpravu, což v koupelně přijde obzvlášť vhod.

Velkoformátová dlažba má řadu výhod. Shrnuli jsme pro vás ty nejdůležitější.

Návrh dravé koupelny | Keraservis

Abychom ještě zvýraznili efekt luxusních obkladů do koupelny, použili jsme je také u zapuštěného umyvadla. Třešničkou na dortu se pak stal podsvícený podhled u stropu a odkládací dřevěná skříňka, kterou jsme klientům navrhli na míru a která elegantním způsobem odděluje umyvadlo od walk-in sprchového koutu. Samotné realizaci předcházel 3D návrh koupelny, se kterým je vždy mnohem snazší představit si finální výsledek.

Je lepší sprchový kout, nebo ten walk-in? Poradíme.

Návrh dravé koupelny | Keraservis

Ať už stejně jako naši „draví“ klienti dobře víte, co od své nové koupelny očekáváte, nebo je podoba té vaší zatím spíše ve hvězdách, naši specialisté vám rádi pomohou. Přijďte se s nimi poradit do showroomu v Brně, Praze nebo Ostravě nebo si rovnou domluvte schůzku.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner