Magazín

Béžová koupelna

Béžová koupelna

Když se řekne béžová koupelna, ruku na srdce, mohlo by to malinko zavánět nudou a nedostatkem fantazie a kreativity. Možná budete překvapení, ale ve skutečnosti je to úplně opačně! Dejte béžové šanci a přesvědčte se, jak luxusně a útulně může vypadat, když kraluje ve vaší koupelně.

Béžová barva má obrovskou výhodu, že je neutrální a na druhou stranu disponuje tolika barevnými odstíny a jejich variantami, ze kterých můžeme kreativně tvořit. Jmenovitě jsou to barvy v širokém rozsahu od jemných šedých podtónů až po okrovou: ústřicová, mandlová, smetanová, krémová, kafé latte, písková, jílovitá, slámová… Tyto všechny barvy se mohou stát neutrálním barevným základem v interiéru, který je na rozdíl od nejčastěji používané barvy bílé hřejivě teplý. A pak už můžete kombinovat s dalšími přírodními tóny nebo i s výraznými barvami.

V koupelnách máte k dispozici tolik zajímavých možností, jak béžovou barvu uplatnit. Největší barevnou škálu keramických dlažeb a obkladů najdete asi v kolekcích imitace mramoru, například výrobce Atlas Concorde má několik „mramorových" kolekcí, ze kterých je radost vybírat. Například kolekce Marvel má úžasné řady Champagne Onyx, Beige Mystery a Champagne Damask. Kolekce Marvel Edge je zaměřená na více žilkovanou strukturu mramoru jako Royal Calacata, Elegant Sable nebo Gold Onyx. Marvel Pro nabízí dvě nádherné řady v imitaci travertinu – Traverino Alabastrino a Travertino Silver. Pokud zrovna nefandíte luxusnímu vzhledu mramoru, jemné béžové barvy najdete i v kolekcích imitace kamene Sunrock a Aix  nebo v "betonové" sérii Evolve.

Béžové barvě rozhodně sluší XL formáty, v kombinaci s 3D obklady nebo mozaikami, sklem, chromem a živou zelení je perfektní designová koupelna na světě. A má také jeden velký bonus navíc, je nesmírně praktická.  Béžová milosrdně zakryje všechny drobné nečistoty, vlasy i cákance a vypadá pořád skvěle.

Pokud stále ještě váháte nebo si neumíte dost dobře představit, jak by béžová barva vypadala ve vaší koupelně, rádi vám připravíme 3D vizualizaci. Stačí zavolat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner