Důležité sdělení:
Vážení klienti, ve středu 29. 6. bude showroom v Praze uzavřen. Showroom v Ostravě bude otevřen pouze do 16.00 hodin. Děkujeme za pochopení, tým Keraservis.

Magazín

Béžová koupelna

Béžová koupelna

Když se řekne béžová koupelna, ruku na srdce, mohlo by to malinko zavánět nudou a nedostatkem fantazie a kreativity. Možná budete překvapení, ale ve skutečnosti je to úplně opačně! Dejte béžové šanci a přesvědčte se, jak luxusně a útulně může vypadat, když kraluje ve vaší koupelně.

Béžová barva má obrovskou výhodu, že je neutrální a na druhou stranu disponuje tolika barevnými odstíny a jejich variantami, ze kterých můžeme kreativně tvořit. Jmenovitě jsou to barvy v širokém rozsahu od jemných šedých podtónů až po okrovou: ústřicová, mandlová, smetanová, krémová, kafé latte, písková, jílovitá, slámová… Tyto všechny barvy se mohou stát neutrálním barevným základem v interiéru, který je na rozdíl od nejčastěji používané barvy bílé hřejivě teplý. A pak už můžete kombinovat s dalšími přírodními tóny nebo i s výraznými barvami.

V koupelnách máte k dispozici tolik zajímavých možností, jak béžovou barvu uplatnit. Největší barevnou škálu keramických dlažeb a obkladů najdete asi v kolekcích imitace mramoru, například výrobce Atlas Concorde má několik „mramorových" kolekcí, ze kterých je radost vybírat. Například kolekce Marvel má úžasné řady Champagne Onyx, Beige Mystery a Champagne Damask. Kolekce Marvel Edge je zaměřená na více žilkovanou strukturu mramoru jako Royal Calacata, Elegant Sable nebo Gold Onyx. Marvel Pro nabízí dvě nádherné řady v imitaci travertinu – Traverino Alabastrino a Travertino Silver. Pokud zrovna nefandíte luxusnímu vzhledu mramoru, jemné béžové barvy najdete i v kolekcích imitace kamene Sunrock a Aix  nebo v "betonové" sérii Evolve.

Béžové barvě rozhodně sluší XL formáty, v kombinaci s 3D obklady nebo mozaikami, sklem, chromem a živou zelení je perfektní designová koupelna na světě. A má také jeden velký bonus navíc, je nesmírně praktická.  Béžová milosrdně zakryje všechny drobné nečistoty, vlasy i cákance a vypadá pořád skvěle.

Pokud stále ještě váháte nebo si neumíte dost dobře představit, jak by béžová barva vypadala ve vaší koupelně, rádi vám připravíme 3D vizualizaci. Stačí zavolat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás.


Produkty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner