Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Boost World – svět designových obkladů a dlažeb pro soudobou architekturu

Obklady a dlažby Atlas Concorde ve vzhledu kamene a betonu. Keraservis.

Prestižní italský výrobce Atlas Concorde přichází s mimořádným projektem nazvaným Boost World. Soubor čtyř ucelených kolekcí obkladů a dlažeb je navržen tak, aby splňoval všechny požadavky pro použití v současném moderním interiérovém designu a architektuře.

Boost World je soubor kolekcí keramických obkladů a dlažeb značky Atlas Concorde, které jsou jedinečné svými barvami a výraznou afinitou. Jedná se o celkem čtyři kolekce v imitaci betonu nebo kamene navržené tak, aby se dobře vzájemně kombinovaly a doplňovaly. Vznikají tak skvělé možnosti navrhnout keramické podlahy a stěny buď kombinací tón v tónu, nebo s ostrými kontrasty mezi barvami a texturami. Jsou určeny jak pro vnitřní, tak také pro vnější použití – v širokém spektru od soukromých po veřejné interiéry, nábytek či exteriéry (obklady fasád nebo dlažby na terasy).

Široká škála velikostí a povrchových úprav v různých tloušťkách poskytuje maximální volnost při jakémkoliv použití. Umožňuje kombinovat dlažbu s efektem betonu, kamene a zemitými odstíny ve společném celku. Ale především umožňuje vytvářet prostředí, které je poskládáno z různých materiálů, ale hovoří stejným jazykem. Všechny čtyři kolekce spojuje jednoduchý, ale silně současný styl – neutrální tóny kombinovatelné s přirozenou elegancí.

Boost

boost world

Kolekce Boost nabízí sofistikovaný industriální styl, a to díky celé řadě dlažeb a obkladů v různých odstínech šedé barvy. 

Boost Pro 

boost world

Boost Pro je kolekce obkladů a dlažeb ve vzhledu betonu v teplých odstínech výrazných barev. Povrchy jsou na omak velmi jemné - jako zasypané pudrem.

Boost Stone

boost world

V kolekci Boost Stone najdeme keramickou dlažbu a obklady s kamenným efektem - inspirovanou pyrenejským vápencem a navrženou v barvách šedých odstínů.

Boost Natural

boost world

Kolekce Boost Natural kombinuje řemeslné techniky, které autor kolekce Matteo Brioni používá při zpracování hlíny, s moderní keramickou technologií. Povrchy reinterpretují přirozený vzhled surové zeminy. Obklady a dlaždice z kolekce Boost Natural velmi úspěšné také u odborné veřejnosti,  v roce 2022 získaly ocenění Red Dot Design Award.

Boost Mix

Od jara 2022 je součástí projektu Boost World nová kolekce Boost Mix. Je zaměřena na obklady a dlažbu ve vzhledu italského kamene Ceppo di Grés - ten je charakteristický svým oblázkovým vzhledem. Dlažba je opatřena patentovaným povrchem SENSITECH s velmi hebkým a jemným povrchem, který je zároveň protiskluzný

 

Architekti a designéři nyní mohou požívat bez omezení jedinečnou a rozsáhlou paletu barev složenou z neutrálních tónů a akcentů tak, aby se vzájemně doplňovaly. To umožňuje téměř nekonečné kombinace tón v tónu, ostré kontrasty, kombinace chladných a teplých odstínů a povrchů inspirovaných různými materiály. 

Objevte mimořádně široké možnosti kolekce Boost World také vy. Jsme vám k dispozici pro konzultace vašich projektů v showroomech v Praze, Brně i Ostravě. Těšíme se na spolupráci. 

Mám zájem o více informací o projektu BOOST WORLD


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner