Novinka

Barevná cementová kolekce obkladů a dlažeb Boost Pro

Obklady a dlažby ve vzhledu cementové stěrky. Keraservis

Kolekce Boost Pro od Atlas Concorde navazuje na úspěšnou loňskou kolekci Boost v imitaci betonu a přináší spoustu inovací.  Především jsou to teplejší odstíny šedé barvy dlažeb a nové svěží barvy obkladů včetně jejich 3D variant. Nová kolekce je velmi bohatá nejen novou barevností, ale i svou vynalézavostí v dekorech. Nabízí také elegantní mozaiky ve tvaru cihel, nové venkovní dlažby a XL formáty. Největším překvapením jsou ale velkoformátové dekory inspirované přírodními motivy, které vypadají jako fototapety.

Boost Pro

Kolekce obkladů i dlažeb Boost Pro ještě rozšiřuje už tak pestrou nabídku původní industriální kolekce Boost. Úplnou novinkou jsou jemně broušené povrchy a pudrové barvy, které vypadají jako by byly lehounce poprášené velmi jemným prachem. Paletě barev obkladů kraluje barva roku 2020, tedy modrá, a výrazná žlutá, konkrétně hořčicová, doplněné teplými odstíny šedých barev. Prostor pro odvážné kreativní kombinace s 3D obklady, lesklými i matnými povrchy a a nápaditými dekorativními prvky z této kolekce je otevřen. Využijme ho.

Boost Pro

Nebyl by to Atlas Concorde, aby opět nepřišel s něčím skutečně originálním. XL formáty keramiky s motivy rostlin – v osvěžující barvě zelených listů exotických rostlin ve dvou variantách, březový les či detaily březové kůry ve svých přírodních odstínech šedobéžové barvy. Jak uklidňující a osvěžující mohou být tyto motivy na stěnách koupelny, wellness, ložnice nebo i kavárny!

Boost Pro

Nezapomeňme také na venkovní projekty! Díky velkému výběru různých velikostí, tlouštěk a povrchových úprav dlažeb na terasu či do zahrady jsou Boost a Boost Pro tak variabilní. Umožňují elegantní prolínání a propojování interiéru s exteriérem, prodloužení obytné plochy ven na terasu a do zahrady. Žijme venku, nic tomu nebrání, naopak.

Čerstvá novinka Boost Pro je mimořádně obsáhlá a bohatá na nové detaily a dekory. Pokud vás Boost Pro vezme za srdce a už ji vidíte ve své koupelně, obývacím pokoji nebo na terase, zavolejte nám a domluvte si s námi schůzku v showroomech v PrazeBrně nebo v Ostravě. Dveře ke společným projektům jsou otevřené. Těšíme se na vás.

Chci poradit s výběrem obkladů a dlažeb


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu
Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner