Novinka

Atlas Concorde Boost Mix vypadá jako kamenná dlažba. Má ale mnohem lepší vlastnosti.

Kamenná dlažba Atlas Concorde Boost Mix. Keraservis.

Kámen v interiéru je nadčasový materiál, který je neustále trendy. V podobě keramické dlažby jej můžeme bez obav používat v různých podobách v koupelně, v obývacím pokoji, ale i na terase nebo v zahradě. Italský výrobce Atlas Concorde připravil pro sezónu 2022 exkluzivní kolekci dlažeb a obkladů inspirovanou ikonickým italským kamenem Ceppo di Gré. 

Ceppo di Gré je okrasný obkladový kámen lombardské a především milánské architektury počátku 20. století. Tento kámen je typický svým charakteristickým oblázkovým vzhledem, který mu dodává nezaměnitelnou eleganci. Do italské Lombardie jezdíme obdivovat eleganci místních budov a jejich interiérů, proč si ji nedopřát také doma? 

Přirozená elegance kamene Ceppo di Gré

Atlas Concord Boost Mix

Kolekce Atlas Concorde reprodukuje vzhled kamene Ceppo di Gré (česky řečeno "tlačenka") extrémně věrohodně. Textura kamene je kompaktní a zahrnuje všechny potřebné odstíny barev od světlých až po tmavé. Povrch je na pohled harmonicky nepravidelný, poskládaný z oblázků různých tvarů a velikostí. Barevnost kamenných dlaždic z kolekce Boost Mix (ve vzhledu Ivory, Pearl a Smoke) je sladěná s kolekcemi s efektem betonové stěrky Atlas Concorde Boost  a Boost Pro. Tyto kolekce lze krásně kombinovat a to umožňuje navrhování interiérů tón v tónu nebo v kontrastních kombinacích barev.

Atlas Concorde Boost Mix Ivory

Atlas Concord Boost Mix Ivory

Krásně vyladěné světlé a teplé odstíny dlažby Ivory představují oblázky v krémové barvě a barvě slonové kosti.

Atlas Concorde Boost Mix Pearl

Atlas Concord Boost Mix Pearl

Odstín dlaždic Pearl je inspirován originálním kamenem ve světle šedém odstínu s tmavšími inkluzemi.

Atlas Concorde Boost Mix Smoke

Atlas Concord Boost Mix Smoke

Kachle s hlubokým a intenzivním šedým vzhledem Smoke s tmavším inkluzemi jsou nejtmavší z celé kolekce.

Obklady a dlažby do koupelny a dalších interiérů

Atlas Concord Boost Mix

Kolekce Boost Mix nabízí širokou škálu rozměrů dlažeb a obkladů pro interiéry (120x120 cm, 60x120 cm, 60x60 cm, 30x60 cm) včetně velkoformátové dlažby 120x278 cm v síle 6 mm. Velkou revoluční novinkou je inovativní patentovaný povrchem SENSITECH, který je velmi hebký a jemný na dotek a současně, a to je velmi důležité, splňuje podmínky protiskluzové dlažby (protiskluz R10B), díky kterému jsou povrchy bezpečné i za mokra

Dlažba na terasu a kolem bazénu

Atlas Concorde Boost Mix

Na terasy, které jsou propojeny s interiérem ve stejném stylu a barevnosti kamene, je velmi vhodná dlažba GRIP R11C o tloušťce 9 mm, která naprosto bezpečná pro pobyt venku i za deštivého počasí. Na kamenné dlažby na terasy, které se budují systémem pokládky na terče, na chodníčky do zahrady s pokládkou na sucho a pro výstavbu pojízdných cest se doporučuje dlažba o tloušťce 2 cm. Dlažbu o tloušťce 20 mm je možné elegantně ukončovat speciálními tvarovkami, schodovkami a bazénovými lemy nebo žlábky. 

Boost Mix je součástí projektu Atlas Concorde Boost World, který kombinuje keramické povrchy v podobném stylu, vzhledu a způsobu použití v interiérech pro bydlení i komerčních interiérech. Pro bližší informace nebo sjednání schůzky kontaktujte naše odborné poradce v showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci Boost Mix.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


11 variant
11 variant
11 variant

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner