Realizace

Dámská koupelna aneb po čem ženy touží

Dámská koupelna aneb po čem ženy touží | Keraservis
Keraservis TEAM
O realizaci projektu se postaral/a:
Keraservis TEAM
Datum realizace:
2019

Velké zrcadlo, dobré osvětlení, velká pohodlná vana, světlé krémové barvy, příjemná vůně, květiny, oblíbené doplňky, to vše vytváří tu správnou atmosféru této koupelny určené pro skutečnou dámu.

Výběr barev obkladů a dlažeb

Tato dámská koupelna je něžná, ženská a decentní hlavně díky dokonalému souladu barev a vzorů dlažby a obkladů, vše od renomované italské značky Atlas Concorde. Na zdech použitá pudrově růžová barva MEK Rose působí v kombinaci s bílým mramorem MARVEL PRO Statutario velmi romanticky. 3D obklad MEK 3D Ultra Blade Rose ve stejném odstínu pudrově růžové dodává místnosti hloubku, opticky ji zvětšuje.  Koupelna je „uzemněna“ jemnou šedou barvou dlažby MEK Medium.

Dámská koupelna_vana


Velká vana a umyvadla na desku

Dominantu celé koupelny tvoří veliká luxusní vana německého tradičního výrobce Villeroy Boch Oberon 2.0. Samostatně stojící designová vana vyniká pozoruhodnou lehkostí, tloušťka stěny vany je pouhopouhých 10 mm. Dvě křehká umyvadla téže značky řady Artis oválného tvaru jsou položena na desku. Vana je vyrobena ze speciálního materiálu Quaryl® a umyvadlo z materiálu TitanCeram®, který umožňuje vyrábět umyvadla s výjimečně precizními tvary, mimořádně tenkými stěnami a ostře vykreslenými hranami. Koupelnu doplňují vanová a umyvadlové baterie také italské výroby FIMA Carlo Frattini, konkrétně z řady Spillo Tech, která vyniká jednoduchostí a krásně zapadá do konceptu dámské koupelny.

Dámská koupelna_umyvadla


Drobnosti dělají koupelnu
Drobnosti a zdánlivě malé detaily jsou pro dokonalou koupelnu nesmírně důležité. Například výklenek umístěný přímo nad vanou vytváří prostor pro umístění dekorací nebo květin, prosvětlení niky dává koupelně další dimenze a koresponduje s prosvětlením rámu velkoformátového zrcadla. Svítidlo a růžový puf (DEHO) jsou záměrně voleny jednotně v kulatém tvaru a dotvářejí celkovou atmosféru koupelny.

Dámská koupelna_nika


Autorka designu koupelny Ing. Gabriela Fridrichová


Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


akce
-59%

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner