Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Designová koupelna

Designová koupelna

Výběr vybavení koupelny je záležitostí individuálního vkusu a preferencí. Vysokou měrou je však ovlivňován současnými trendy. Jak vlastně vnímáme současný koupelnový design a čím se při výběru řídit?

Pokud se chystáte zařídit si designovou koupelnu a začali jste se zajímat o jednotlivé produkty, ze kterých si svou koupelnu poskládáte, určitě jste si všimli, že v koupelnovém designu se vše posouvá směrem k jednoduchosti. V návrzích bytových designérů najdete velkoformátové obklady a dlažby, téměř neviditelné spáry, minimalistické tvary zařizovacích předmětů, velmi střídmé barvy, přírodní dekory, živé rostliny, ovládání na jeden dotek. A to je skutečně velký skok od žlutooranžových lesklých koupelen, které byly „in“ ještě poměrně nedávno.

Poměrně častou otázkou je, jestli se při výběru koupelnového vybavení řídit spíše designem, nebo spíše myslet na praktičnost. Máme pro vás dobrou zprávu, design se praktičností nevylučuje. Současné zařizovací předměty jsou navrženy často renomovanými designery, avšak výrobci myslí nejen na vzhled výrobku, ale také na komfortní užívání, možnost praktické údržby, implementují sofistikované funkce.
Pokud si koupelnu svých snů vyberete on-line, určitě přijďte do showroomu všechno si na vlastní oči prohlédnout, osahat, vyzkoušet. Ani ta nejlepší fotografie nemůže zachytit skutečné barvy, odstíny, struktury.  Nejdůležitější je váš vlastní pocit z osobního zážitku, na tomto základě se můžete skutečně dobře rozhodnout.


Produkty v magazínu


2 varianty

Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner