Magazín

Retro koupelna

Retro obklady a dlažby do koupelny. Keraservis

Slůvko retro, co si pod ním vlastně představíte? Každý z vás něco jiného. Slovíčko retro označuje cokoliv, co se používalo a co bylo módní v minulosti. A mohlo to být před třiceti, padesáti nebo dvěma sty lety. Vyberte si, která doba je vašemu srdci nejbližší a nechte se inspirovat.  Porozhlédněte se, jak se žilo v dobách dávno minulých a zařiďte si koupelnu přesně podle svého vkusu.

Líbí se vám uvolněná doba šedesátých let? Pak se můžete uvolnit i vy a ve vlastní koupelně se pěkně rozšoupnout. Pro hippie styl jsou typické jasné barvy a nápadné vzory. Zvolte si jako základ jednu výraznou barvu, nebojte se syté červené, modré, zelené nebo oranžové. Krásné barvy nabízí například kolekce Atlas Concorde Prism.V doplňkových barvách vyladíte zařizovací předměty, textilie a doplňky. Vsaďte na zaoblené tvary umyvadla i vany, kohoutky u baterií. Květinové děti milovaly samozřejmě hlavně květiny, vaše koupelna jich může být plná. Pokud květiny zrovna nemusíte, zvolte barevné geometrické tvary, například z úžasné retro dlažby nebo obklady do koupelny Equipe, Apavisa nebo kolekce Atlas Concorde Venti Boost.

Pokud se vzhlížíte v dobách dávno minulých a máte rádi luxus, vyzkoušejte viktoriánský styl. Možná nevíte, že tento styl je pojmenovaný podle královny Viktorie, která ve své době proslula vybraným vkusem. Určitě se neobejdete bez luxusní vany na zdobných nožkách. Není potřeba obcházet starožitnictví, k dispozici jsou krásné imitace dobových van, které poskytují veškeré technické požadavky moderní doby. Nezapomeňte, že v době viktoriánské bylo všechno detailně zdobené, od velkého zrcadla v bohatě vyřezávaném rámu po nábytek se zdobnými detaily. Na strop zavěste zlatý a bohatě zdobený lustr a ve své viktoriánské koupelně se budete cítit královsky.

Pokud si neumíte představit, jak by mohly retro obklady a dlažba ve vaší koupelně vypadat, připravíme vám 3D návrh. Kontaktujte nás, domluvte si schůzku a cesta k vaší vlastní retro koupelně může začít.

Mám zájem o koupelnu v retro stylu. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner