Novinka

Designová umyvadla Atlas Concorde Habitat

Designová umyvadla Atlas Concorde Habitat do moderní koupelny. Keraservis.

Italský výrobce Atlas Concorde je proslulý především výrobou keramické dlažby a obkladů té nejvyšší kvality. Špičkovou technologii a neopakovatelný design najdete také v novém projektu s názvem Habitat. Jedná se o řemeslně vyráběná designová umyvadla do koupelny s keramickým povrchem, která potěší i nejnáročnějšího zákazníka.

Projekt Atlas Concorde Habitat si klade za cíl rozšířit potenciál keramických povrchů a vdechnout život novým designovým prvkům do koupelny. Umyvadla Habitat se tak stávají součástí jedinečného elegantního systému vybavení dokonalých koupelen, kdy dlažba, obklady i umyvadla jsou vyrobeny ze stejného materiálu. Exkluzivní produkty, které dokonale ladí se stěnami a podlahami koupelny, poskytují úplnou svobodu designu. Pro umyvadla Habitat je typické detailní řemeslné zpracování - dokonalé detaily hran, skrytý odtok, a velkoryse řešené odkládací plochy

Habitat

Projekt Atlas Concorde Habitat je rozdělen do dvou produktových řad. Řada Design je určena pro širokou veřejnost a zahrnuje umyvadla navržená renomovanými designery. Řada Contract je určena pro architekty a designéry, kteří vyžadují individuální vzhled a rozměry umyvadel. 

Umyvadla Atlas Concorde Habitat Dialogo

Habitat

Řada Design, určená pro širokou veřejnost, odráží nejnovější trendy v interiérovém designu a moderní způsob navrhování koupelen. Kolekci originálních umyvadel Dialogo vytvořil Mario Ferrarini, designér s desítkami let zkušeností v oblasti koupelnového vybavení. Umyvadla Dialogo vznikla díky touze kombinovat různé velmi odlišné materiály a vytvořit tak harmonickou syntézu, kde spolu ladí povrchové efekty, barvy a objemy. Kolekce Dialogo zahrnuje umyvadlo D’AUTORE a ostatní modely umyvadel (18 modelů v 9 kombinacích barev).

Umyvadla Atlas Concorde Habitat Contract

Habitat

Řada Contract je určena pro tvorbu větších architektonických celků (hotelnictví, gastro provozy, veřejné prostory, maloobchod, wellness) a reaguje na nejrůznější architektonické potřeby, nabízí širokou škálu rozměrových a materiálových variant z nabídky Atlas Concorde. Řada zahrnuje umyvadla vyrobená na míru z vysoce kvalitního materiálu, který kombinuje odolnost, funkčnost, přizpůsobení a estetickou přitažlivost. Nabízí otevřený prostor pro tvorbu individuálního interiérového designu – lze volně vybrat typ, velikost, vzhled, rozměr i barvu produktu. Nabídka je skutečně rozsáhlá a je určená k podpoře designérů a architektů při vývoji projektů.

Atlas Concorde Habitat

Umyvadla Habitat Dialogo získala Red Dot Design Awards 2022

Už více než 50 let sbírají ty nejlepší designové produkty z celého světa prestižní ocenění Red Dot Design Awards. Letošní prestižní ocenění patří v kategorii Product Design za "výzkum designu a inovace" umyvadlům Dialogo. Další oceněné kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde v roce 2022 jsou: kolekce Aplomb, Boost Natural a 3D Wall Carve.

Pro více informací o designových umyvadlech Habitat kontaktujte naše odborné poradce v showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Mám zájem o umyvadla Habitat. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner