Důležité sdělení:
Vážení klienti, ve středu 29. 6. bude showroom v Praze uzavřen. Showroom v Ostravě bude otevřen pouze do 16.00 hodin. Děkujeme za pochopení, tým Keraservis.

Novinka

Designová umyvadla Atlas Concorde Habitat

Designová umyvadla Atlas Concorde Habitat do moderní koupelny. Keraservis.

Italský výrobce Atlas Concorde je proslulý především výrobou keramické dlažby a obkladů té nejvyšší kvality. Špičkovou technologii a neopakovatelný design najdete také v novém projektu s názvem Habitat. Jedná se o řemeslně vyráběná designová umyvadla do koupelny s keramickým povrchem, která potěší i nejnáročnějšího zákazníka.

Projekt Atlas Concorde Habitat si klade za cíl rozšířit potenciál keramických povrchů a vdechnout život novým designovým prvkům do koupelny. Umyvadla Habitat se tak stávají součástí jedinečného elegantního systému vybavení dokonalých koupelen, kdy dlažba, obklady i umyvadla jsou vyrobeny ze stejného materiálu. Exkluzivní produkty, které dokonale ladí se stěnami a podlahami koupelny, poskytují úplnou svobodu designu. Pro umyvadla Habitat je typické detailní řemeslné zpracování - dokonalé detaily hran, skrytý odtok, a velkoryse řešené odkládací plochy

Habitat

Projekt Atlas Concorde Habitat je rozdělen do dvou produktových řad. Řada Design je určena pro širokou veřejnost a zahrnuje umyvadla navržená renomovanými designery. Řada Contract je určena pro architekty a designéry, kteří vyžadují individuální vzhled a rozměry umyvadel.

Umyvadla Habitat Design

Habitat

Řada Design, určená pro širokou veřejnost, odráží nejnovější trendy v interiérovém designu a moderní způsob navrhování koupelen. Kolekci originálních umyvadel Dialogo vytvořil Mario Ferrarini, designér s desítkami let zkušeností v oblasti koupelnového vybavení. Umyvadla Dialogo vznikla díky touze kombinovat různé velmi odlišné materiály a vytvořit tak harmonickou syntézu, kde spolu ladí povrchové efekty, barvy a objemy. Povrchová úprava umyvadla je vskutku unikátní – vnitřní povrch je v imitaci mramoru Nero Marquina a vnější v imitaci kamene Dolmen Pro.

- Délka umyvadla až 130 cm
- Nádrž umyvadla může být umístěna vlevo nebo vpravo
- K dispozici v kombinaci s nástěnnými umyvadlovými bateriemi
- Vestavěný držák na ručníky
- Snadné čištění
- Hygienický povrch
- Pevný a odolný materiál 

Umyvadla Habitat Contract

Habitat

Řada Contract je určena pro tvorbu větších architektonických celků (hotelnictví, gastro provozy, veřejné prostory, maloobchod, wellness) a reaguje na nejrůznější architektonické potřeby, nabízí širokou škálu rozměrových a materiálových variant z nabídky Atlas Concorde. Řada zahrnuje umyvadla vyrobené z vysoce kvalitního materiálu, který kombinuje odolnost, funkčnost, přizpůsobení a estetickou přitažlivost. Nabízí otevřený prostor pro tvorbu individuálního interiérového designu – lze volně vybrat typ, velikost, vzhled, rozměr i barvu produktu. Nabídka je skutečně rozsáhlá a je určená k podpoře designérů a architektů při vývoji projektů.

Pro více informací o projektu Habitat kontaktujte naše odborné poradce v showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. 

Mám zájem o umyvadla Habitat. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner