Novinka

V koupelně jako v obýváku s obklady Atlas Concorde Aplomb

Obklady a dlažby Atlas Concorde Aplomb

Doby, kdy koupelna sloužila k pouhé hygieně, jsou dávno pryč. V koupelně se můžete cítit stejně pohodlně jako v obývacím pokoji. Kolekce obkladů Atlas Concorde Aplomb ve vzhledu tapet je k tomuto účelu jako stvořená.

Obklady Atlas Concorde Aplomb vypadají úplně jako designové tapety. Poznáte to, až když přijdete velmi blízko a na „tapetu“ v koupelně si sáhnete. Je to překvapení - není to papírová tapeta, je to keramický obklad. Obklady Aplomb vaši koupelnu okamžitě posunou do roviny dekorativnosti obývacího pokoje. Mají elegantní vzhled, velmi měkké odstíny barev a delikátní texturu. Jemné pudrové tóny jsou vhodné do různých typů koupelen a mohou být bez problémů kombinovány s koupelnovým nábytkem a doplňky různých stylů.

Aplomb

V kolekci najdete celkem 5 barevných odstínů – bílá, krémová, barva režného plátna, modrá denim a zelenkavá barva lišejníku. Všechny tyto odstíny jsou k dispozici ve dvou texturách – elegantních jemných teček (Minidots) a rovnoběžných linek (Stripes), které mezi sebou příjemně kontrastují. To vše doplňují dekorativní obklady ve vzhledu tapet s abstraktními nebo přírodními vzory. V kolekci najdete také 3 vzory mozaiky, opět ve zmíněných 5 barvách. Všechny tyto obklady mají brilantně vypracované 3D povrchy.

Aplomb

3D keramické obklady nejsou žádnou novinkou, ale jejich vzhled a detaily zpracování se ale v poslední době změnily. Bylo to patrné také ve veletržních stáncích na mezinárodní výstavě CERSAIE 2021 v italské Bologni, který každoročně udává trendy pro koupelnový design. 3D obklady nyní mají jemnější strukturu, zářivé plné barvy a detailně propracované vzory. Nový typ trojrozměrných povrchů přináší do interiéru jemné světelné efekty a působí více dekorativně. Obklady Aplomb je možné s úspěchem použít nejen v koupelnách, ale také v ostatních moderních interiérech pro bydlení či komerčních – showroomů, prodejen nebo kaváren. V roce 2021 získaly obklady z kolekce Aplomb prestižní cenu za design Red Dot Design Award.

Pro dekorativní 3D obklady z kolekce Aplomb si můžete přijít do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. Těšíme se na vaši návštěvu - rádi vám s výběrem poradíme.

Tip pro vás: 3D obklady ve vzhledu tapet najdete také v kolekci Atlas Concorde 3D Wall Carve

Mám zájem o 3D obklady AC Aplomb, kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner