Novinka

Objevte kouzlo obkladů 3D Wall Carve

Objevte kouzlo obkladů 3D Wall Carve

Nová 3D kolekce z dílny Atlas Concorde přinese na zdi vašich interiérů další nový rozměr, a to doslova. Obklady 3D Wall Carve jsou trojrozměrné, s jemnými a decentními vzory ve vzhledu ručně opracovaného kamene. Jejich rafinované hře se světlem a stínem jednoduše neodoláte.

Obklady nejen do koupelny 3D Wall Carve rozšiřují a doplňují velmi oblíbenou a žádanou stávající kolekci 3D Wall Design. Nová kolekce se skládá z pěti různých trojrozměrných textur dostupných ve formátu 40x80, které lze krásně kombinovat s jakýmikoliv obklady nebo dlažbami ideálně v dekoru kamene.  Barvy White, Ivory a Pearl vynikají svými jemným tóny a minimalistickým stylem, který v kombinaci s dynamikou dekoru dodává osobitý vzhled každému prostoru.

3D Carve

Díky rafinovaným mikrotexturám a nepravidelným reliéfům se povrchy obkladů vyznačují hrou se světlem a stínem a vytvářejí jednoduché, ale přesto propracované vizuální efekty. Autor kolekce, dvorní designer značky Atlas Concorde Piero Lissoni, se při své práci inspiroval ve starých rytinách na kamenech, které nám tu zanechali naši předkové. Vzory, které vytvořil a pojmenoval 3D Sign a 3D Squares, přenášejí stopy starodávného "graffiti" na zdi soudobých interiérů. Velký důraz autor při své práci kladl především na neustále se proměňující interakci světla a stínů.

"Vždy hledám povrch, který interferuje se světlem. Líbí se mi myšlenka této vibrace, líbí se mi myšlenka přerušovat světlo, budovat linie stínů a neustále se světlem komunikovat." Piero Lissoni.

3D Carve

3D obklady Atlas Concorde do moderních koupelen

3D Wall Carve přináší do obytných prostor nové dimenze současného interiérového designu a se smyslem pro detail a autentičnost struktury jim propůjčuje přirozený charakter. Kolekci je možné použít téměř v jakémkoliv prostředí, nejen doma v koupelně, hale nebo obývacím pokoji. Autenticitu a originalitu podpoří také na veřejných místech nebo i místech s velkým provozem, jako jsou wellness, hotely, bary a restaurace.

Obklady 3D Signs & 3D Squares získaly Red Dot Design Awards 2022

Už více než 50 let sbírají ty nejlepší designové produkty z celého světa prestižní ocenění Red Dot Design Awads. Letošní prestižní ocenění patří obkladům 3D Signs & 3D Squares z kolekce Atlas Concorde 3D Wall Carve. Další oceněné kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde v roce 2022 jsou: kolekce AplombBoost Natural a designová umyvadla Habitat Dialogo.

Trojrozměrné obklady 3D Wall Carve jsou ideálním designovým prvkem pro vytváření nadčasového prostoru. Přijďte si vybrat ty pravé do našich showroomů v Brně, Praze nebo Ostravě. Rádi vám s výběrem poradíme.

Chci poradit s výběrem obkladů


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner