Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Pro designové radiátory do pražského showroomu

Designové radiátory nejen do koupelny. Keraservis.

Až se zima zeptá, co jste dělali v létě, budete znát odpověď? Napovíme vám. Správná odpověď zní takto: "V létě jsme navštívili pražský showroom Keraservis a vybrali jsme si tam nové designové radiátory. Ještě před topnou sezónou jsme si je nechali naistalovat. A teď v zimě si v klidu užíváme teplo domova."

Radiátory, které nás běžně hřejí v našich koupelnách, se staly samozřejmostí. Zvykli jsme si na ty našedlé „krabice nebo trubky“, které se nám vlastně ani moc nelíbí, ale tiše jejich nudný vzhled tolerujeme. Ale radiátor nemusí být jen obyčejný a ničím nezajímavý kus vybavení domácnosti. Víte, že můžete chtít více? Vybrat si nevšední, neobyčejný, nápaditý a přitom praktický radiátor podle svého vkusu? 

Terma

Pokud milujete neotřelý design, můžeme jedině doporučit designové radiátory značky Terma. Zaujmou originálními tvary, nádhernými barvami a především propracovanými detaily. K dispozici jsou především žebříkové radiátory (takzvané koupelnové žebříky), ale také speciality jako rohový radiátor nebo radiátor s poličkami. Vybírat je do vaší koupelny, obývacího pokoje nebo pracovny vás bude bavit.  

Pro vaši inspiraci a lepší představu jsme pro vás zabudovali některé z koupelnových radiátorů Terma přímo do vzorových koupelnových kójí. Přijďte se do pražského showroomu přesvědčit, jak dobře v interiéru vypadají. Další typy si můžete prohlédnout v naší vzorkovně. Doporučujeme vám osobní návštěvu, rádi vám s výběrem pomůžeme. Těšíme se na setkání.

TIP PRO VÁS: Víte, jaké jsou výhody otopných tyčí TERMA ONE, které můžete připojit k nerezovým žebříkům do koupelny? Přečtěte si více.

Mám zájem o designové radiátory. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner