Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Masážní vana - wellness ve vlastní koupelně

Masážní vana - wellness ve vlastní koupelně

Dlouhý den plný pracovních úkolů a povinností pomalu končí. Je čas všechny starosti rozpustit a nechat odplavat někam daleko. Ponořit se do teplé vody a zažít opravdové blaho pro duši i pro tělo. Jen tak ležet, poslouchat bublání vody a prožít blahodárnou masáž. Každý den. Kdykoliv si vzpomenete. S domácí hydromasážní vanou ve vlastní koupelně to není sen, je to realita.

Domácí prostředí je výborným místem pro dokonalou relaxaci. Není nutné nic dopředu plánovat, organizovat a ani nikam jezdit. Wellnessová koupel ve vlastní koupelně je ideální možností, jak si dopřát pravidelně chvíli oddechu. Stačí si pořídit kvalitní hydromasážní vanu a pak už jen zavřít dveře domácí wellness nebo koupelny a užívat si léčivých účinků proudící vody a vzduchových bublin.

Masážní vana

Hydromasáž zlepšuje psychiku, fyzickou kondici, působí blahodárně při svalové únavě, snižuje bolestivost pohybového aparátu, hloubkově prohřívá a zklidňuje organismus. Pokud vhodně zkombinujeme teplotu a sílu proudu vody, dosáhneme vytouženého odpočinku, léčby i zklidnění.

Masážní vanu je možné umístit do volného prostoru, přisadit ke zdi nebo zapustit do podlahy. Jednotlivé typy van jsou vybaveny různými systémy masážních trysek typu Aero - vzduchové bubliny, Hydro - proud vody nebo Spydro - kombinací vody a vzduchu. Některé typy van zahrnují také chromoterapii - barevné nasvícení pro příjemnou atmosféru nebo zabudované přehrávání hudby. Všechny funkce lze ovládat manuálně nebo také elektronicky tlačítky s LED obrazovkou. Při výběru je zásadní rozmístění a počet trysek, důležitý je také způsob desinfekce systému nebo přihřívání vody. 

Masážní vana

Koupě a instalace hydromasážní vany je dlouhodobá investice, proto doporučujeme vybírat z prověřených značek. Vany prvotřídního designu a kvality najdete u značky Villeroy & Boch, především z kolekce Subway, Squaro či Oberon. Dále doporučujeme značku Kaldewei s vířivými systémy Vivo Vita, Vivo Aqua, Vivo Aqua Eco nebo Vivo Vario Eco. U značky RIHO je k dispozici škála výběru od základního systému AIR, přes komplexní FLOW a JOY až po luxusní BLISS.

Rádi vám s výběrem hydromasážní vany pomůžeme nebo navrhneme celou wellness koupelnu. Těšíme se na vaši návštěvu v showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

Chci poradit s výběrem hydromasážní vany


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuPřečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner