Novinka

Design koupelnových radiátorů, který zahřeje

Design koupelnových radiátorů, který zahřeje

Koupelna je místem, kde se potřebujeme cítit pohodlně, v bezpečí a sami sebou. Ať už si rádi dopřáváte horkou lázeň ve vaně nebo máte rádi páru a relaxující zvuk sprchy - jedno je vždy jasné. V koupelně má být teplo!

Nikdo se nechce třást zimou, když se ráno připravuje na náročnost celého dne nebo večer, kdy se chystáte uvolnit a užít si zbytek dne. Zkrátka teplo je pro nás synonymem pohody a uvolněné atmosféry. Tedy až na nějaké ty severní typy. Jak ale vyřešit teplo v koupelně, když nechcete, aby vaši krásnou koupelnu vizuálně ničil nějaký nevzhledný kus trubek?

Designové topení - novinka1

Jak na teplo v koupelně?

Způsoby, kterými se v koupelně můžete zahřát je několik. Ale když si posvítíme na ty technické kousky, které by nám mohly poskytovat teplo, nejčastěji se objevují tři hlavní varianty topení. Velmi častou variantou je podlahové topení. S tím je samozřejmě potřeba počítat již při realizaci koupelny a jeho velkou výhodou je, že nijak nenarušuje interiér vaší koupelny. Menší nevýhodou může být rychlost vytápění.

Jestli jste ale velcí teplomilové a potřebujete se zahřát ihned, tak by se vám mohly hodit topná tělesa či infrazářiče. Ty ale nejenže mají vysokou spotřebu energie, zároveň ale narušují vizuál vaší koupelny. Hitem v koupelnách se tedy staly radiátory - můžete vybírat od klasických radiátorů přes velmi oblíbené žebříkové až po designově velmi zajímavé kousky topení.

Designové topení - novinka2

Rohový radiátor? Není problém!

Žebříkové radiátory jsou velkým pomocníkem - dokáží poměrně rychle vyhřát koupelnu, můžete je využít k sušení prádla či oblečení a zároveň jsou neocenitelným designovým kouskem, který v koupelně může ihned zaujmout! A proto i jejich možnosti jsou dnes téměř nekonečné - radiátor umístěný do rohu, úzký pruh radiátoru vtěsnaný do malého prostoru nebo dokonce radiátor, který nejenže slouží jako zrcadlo, ale zároveň vám ukáže míru vlhkosti a teploty! Nechte radiátor sladit jak s umyvadlem, tak i s koupelnovým nábytkem!

Designové topení - novinka3

Pro kvalitní a klasické žebříkové radiátory vám můžeme doporučit inspiraci u české značky P.M.H. Pokud ale hledáte něco neobyčejného a holdujete si v neotřelém designu, tak to vám ze srdce doporučujeme značku TERMA. Jejich kousky, které byste na první pohled netipovaly jako radiátory, nás nadchly a neskutečně baví! Jedinečné tvary a možnosti barev si najdou určitě mnoho fanoušků! A pokud máte rádi styl podle sebe a rádi si interiér vybavujete přesně podle vašeho gusta, tak by se vám určitě mohla líbit značka ISAN a jejich designové žebříkové radiátory na míru. Potisk plochy na přání tak nadchne každého příznivce autenticity interiérů! Mimo jiné jejich kombinované žebříky s podsvícením či se zrcadlem nadchnou nejednu dámu. 

Designové topení - novinka4

Radiátorů se nemusíte bát! Poskytnou vám útulné teplo v koupelně a k tomu umí i velmi detailně doplnit interiér vaší koupelny.

Nechte se inspirovat na našich showroomech.

Teplo v koupelně nám přeci navozuje tu jedinečnou atmosféru, abychom se mohli cítit sami sebou...

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner