Důležité sdělení:

Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit, že dne 8. 12. 2023 bude showroom Praha od 12:00showroom Brno od 14:00 z provozních důvodů UZAVŘEN.

Dne 9. 12. 2023 bude showroom Praha UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Design koupelnových radiátorů, který zahřeje

Design koupelnových radiátorů, který zahřeje

Koupelna je místem, kde se potřebujeme cítit pohodlně, v bezpečí a sami sebou. Ať už si rádi dopřáváte horkou lázeň ve vaně nebo máte rádi páru a relaxující zvuk sprchy - jedno je vždy jasné. V koupelně má být teplo!

Nikdo se nechce třást zimou, když se ráno připravuje na náročnost celého dne nebo večer, kdy se chystáte uvolnit a užít si zbytek dne. Zkrátka teplo je pro nás synonymem pohody a uvolněné atmosféry. Tedy až na nějaké ty severní typy. Jak ale vyřešit teplo v koupelně, když nechcete, aby vaši krásnou koupelnu vizuálně ničil nějaký nevzhledný kus trubek?

Designové topení - novinka1

Jak na teplo v koupelně?

Způsoby, kterými se v koupelně můžete zahřát je několik. Ale když si posvítíme na ty technické kousky, které by nám mohly poskytovat teplo, nejčastěji se objevují tři hlavní varianty topení - podlahové topení, topná tělesa nebo radiátory. 

S podlahovým topením je potřeba počítat již při realizaci koupelny a jeho velkou výhodou je, že nijak nenarušuje interiér vaší koupelny. Menší nevýhodou může být rychlost vytápění.

Jestli jste ale velcí teplomilové a potřebujete se zahřát ihned, tak by se vám mohly hodit topná tělesa či infrazářiče. Ty ale nejenže mají vysokou spotřebu energie, zároveň ale narušují vizuál vaší koupelny. 

Hitem v koupelnách se tedy staly radiátory - můžete vybírat od klasických radiátorů přes velmi oblíbené žebříkové až po designově zajímavé kousky topení.

Radiátory

Rohový radiátor? Není problém!

Žebříkové radiátory jsou velkým pomocníkem - dokáží poměrně rychle vyhřát koupelnu, můžete je využít k sušení prádla či oblečení a zároveň jsou neocenitelným designovým kouskem, který v koupelně může ihned zaujmout! A proto i jejich možnosti jsou dnes téměř nekonečné - radiátor umístěný do rohu nebo i do prostoru. Nebo úzký pruh radiátoru vtěsnaný do malého koutu či dokonce radiátor, který nejenže slouží jako zrcadlo, ale zároveň vám ukáže míru vlhkosti a teploty! Nechte radiátor sladit jak s umyvadlem, tak i s koupelnovým nábytkem!

Terma

Pro kvalitní a klasické žebříkové radiátory vám můžeme doporučit inspiraci u české značky P.M.H. Pokud ale hledáte něco neobyčejného a holdujete si v neotřelém designu, tak to vám ze srdce doporučujeme značku TERMA. Jejich kousky, které byste na první pohled netipovaly jako radiátory, nás nadchly a neskutečně baví! Jedinečné tvary a možnosti barev si najdou určitě mnoho fanoušků! A pokud si interiér vybavujete přesně podle vašeho gusta, určitě se vám zalíbí na první pohled značka ISAN a jejich designové radiátory na míru. Potisk plochy na přání tak nadchne každého příznivce autenticity interiérů! Mimo jiné jejich kombinované radiátory s podsvícením či se zrcadlem nadchnou nejednu dámu. 

Terma

Teplo v koupelně nám přeci navozuje tu jedinečnou atmosféru, abychom se mohli cítit sami sebou... Výběru radiátoru se nemusíte bát! Pomůžeme vám vybrat ty, které vám poskytnou  útulné teplo v koupelně a k tomu detailně doplní interiér vaší koupelny

TIP PRO VÁS: V pražském showroomu si můžete prohlédnout radiátory zabudované ve vzorových koupelnových kójích. Přijďte se inspirovat.

Mám zájem o designové radiátory. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner