Novinka

Design koupelnových radiátorů, který zahřeje

Design koupelnových radiátorů, který zahřeje

Koupelna je místem, kde se potřebujeme cítit pohodlně, v bezpečí a sami sebou. Ať už si rádi dopřáváte horkou lázeň ve vaně nebo máte rádi páru a relaxující zvuk sprchy - jedno je vždy jasné. V koupelně má být teplo!

Nikdo se nechce třást zimou, když se ráno připravuje na náročnost celého dne nebo večer, kdy se chystáte uvolnit a užít si zbytek dne. Zkrátka teplo je pro nás synonymem pohody a uvolněné atmosféry. Tedy až na nějaké ty severní typy. Jak ale vyřešit teplo v koupelně, když nechcete, aby vaši krásnou koupelnu vizuálně ničil nějaký nevzhledný kus trubek?

Designové topení - novinka1

Jak na teplo v koupelně?

Způsoby, kterými se v koupelně můžete zahřát je několik. Ale když si posvítíme na ty technické kousky, které by nám mohly poskytovat teplo, nejčastěji se objevují tři hlavní varianty topení - podlahové topení, topná tělesa nebo radiátory. 

S podlahovým topením je potřeba počítat již při realizaci koupelny a jeho velkou výhodou je, že nijak nenarušuje interiér vaší koupelny. Menší nevýhodou může být rychlost vytápění.

Jestli jste ale velcí teplomilové a potřebujete se zahřát ihned, tak by se vám mohly hodit topná tělesa či infrazářiče. Ty ale nejenže mají vysokou spotřebu energie, zároveň ale narušují vizuál vaší koupelny. 

Hitem v koupelnách se tedy staly radiátory - můžete vybírat od klasických radiátorů přes velmi oblíbené žebříkové až po designově zajímavé kousky topení.

Radiátory

Rohový radiátor? Není problém!

Žebříkové radiátory jsou velkým pomocníkem - dokáží poměrně rychle vyhřát koupelnu, můžete je využít k sušení prádla či oblečení a zároveň jsou neocenitelným designovým kouskem, který v koupelně může ihned zaujmout! A proto i jejich možnosti jsou dnes téměř nekonečné - radiátor umístěný do rohu nebo i do prostoru. Nebo úzký pruh radiátoru vtěsnaný do malého koutu či dokonce radiátor, který nejenže slouží jako zrcadlo, ale zároveň vám ukáže míru vlhkosti a teploty! Nechte radiátor sladit jak s umyvadlem, tak i s koupelnovým nábytkem!

Terma

Pro kvalitní a klasické žebříkové radiátory vám můžeme doporučit inspiraci u české značky P.M.H. Pokud ale hledáte něco neobyčejného a holdujete si v neotřelém designu, tak to vám ze srdce doporučujeme značku TERMA. Jejich kousky, které byste na první pohled netipovaly jako radiátory, nás nadchly a neskutečně baví! Jedinečné tvary a možnosti barev si najdou určitě mnoho fanoušků! A pokud si interiér vybavujete přesně podle vašeho gusta, určitě se vám zalíbí na první pohled značka ISAN a jejich designové radiátory na míru. Potisk plochy na přání tak nadchne každého příznivce autenticity interiérů! Mimo jiné jejich kombinované radiátory s podsvícením či se zrcadlem nadchnou nejednu dámu. 

Terma

Teplo v koupelně nám přeci navozuje tu jedinečnou atmosféru, abychom se mohli cítit sami sebou... Výběru radiátoru se nemusíte bát! Pomůžeme vám vybrat ty, které vám poskytnou  útulné teplo v koupelně a k tomu detailně doplní interiér vaší koupelny

TIP PRO VÁS: V pražském showroomu si můžete prohlédnout radiátory zabudované ve vzorových koupelnových kójích. Přijďte se inspirovat.

Mám zájem o designové radiátory. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner