Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Neodolatelné vodovodní baterie FIMA Eclipse

Neodolatelné vodovodní baterie FIMA Eclipse

Je pro vás vaše koupelna vaší oázou čistoty? Čistota může znamenat, že máte vše naleštěno a nikde ani smítko nebo také v přeneseném významu čistotu designu. Představujeme vám luxusní italské vodovodní baterie FIMA Eclipse, které vás čistotou designu určitě překvapí - a to svými mírně zaoblenými geometrickými tvary a jemnými harmonickými detaily. Baterie se stane designovým bonbónkem vaší koupelny a navíc díky speciální technologii zaměřené na úsporu vody bude šetřit vaši peněženku i ekosystém planety Země.

Fima Eclipse

Společnost FIMA Carlo Frattini se neustále rozvíjí a hledá nová řešení. Veškeré své partnery si velmi pečlivě vybírá. Spolupracuje se zkušenými produktovými designery. Každá z kolekcí je velmi pečlivě propracovaná a jedinečná. Kolekce Eclipse se vyznačuje jemně tvarovanými, pružnými, a nebojme se říci, svůdnými liniemi. Propracované detaily jdou ruku v ruce s minimalistickými geometrickými tvary. Srdcem kolekce a zároveň jeho nejinovativnějším a nejvýraznějším prvkem je páka baterie, jejíž tvar věrně kopíruje oválný tvar těla vodovodního kohoutku. Finálním výsledkem je podmanivý a vyvážený vzhled, který si určitě zamilujete.

Fima Eclipse

Proč si vybrat zrovna baterie Fima? Nechte se okouzlit výjimečným designem, vynikajícími mechanickými vlastnostmi a také vášní výrobce pro ekologii. Výrobky si můžete objednat v našem e-shopu nebo přijít prohlédnout na našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě, s radostí vám je předvedeme. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mám zájem o baterie FIMA Carlo Frattini


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner