Novinka

Neodolatelné vodovodní baterie FIMA Eclipse

Neodolatelné vodovodní baterie FIMA Eclipse

Je pro vás vaše koupelna vaší oázou čistoty? Čistota může znamenat, že máte vše naleštěno a nikde ani smítko nebo také v přeneseném významu čistotu designu. Představujeme vám luxusní italské vodovodní baterie FIMA Eclipse, které vás čistotou designu určitě překvapí - a to svými mírně zaoblenými geometrickými tvary a jemnými harmonickými detaily. Baterie se stane designovým bonbónkem vaší koupelny a navíc díky speciální technologii zaměřené na úsporu vody bude šetřit vaši peněženku i ekosystém planety Země.

Fima Eclipse

Společnost FIMA Carlo Frattini se neustále rozvíjí a hledá nová řešení. Veškeré své partnery si velmi pečlivě vybírá. Spolupracuje se zkušenými produktovými designery. Každá z kolekcí je velmi pečlivě propracovaná a jedinečná. Kolekce Eclipse se vyznačuje jemně tvarovanými, pružnými, a nebojme se říci, svůdnými liniemi. Propracované detaily jdou ruku v ruce s minimalistickými geometrickými tvary. Srdcem kolekce a zároveň jeho nejinovativnějším a nejvýraznějším prvkem je páka baterie, jejíž tvar věrně kopíruje oválný tvar těla vodovodního kohoutku. Finálním výsledkem je podmanivý a vyvážený vzhled, který si určitě zamilujete.

Fima Eclipse

Proč si vybrat zrovna baterie Fima? Nechte se okouzlit výjimečným designem, vynikajícími mechanickými vlastnostmi a také vášní výrobce pro ekologii. Výrobky si můžete objednat v našem e-shopu nebo přijít prohlédnout na našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě, s radostí vám je předvedeme. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mám zájem o baterie FIMA Carlo Frattini


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner