Novinka

Elegantní sprchy Hüppe SELECT+

Elegantní sprchy Hüppe SELECT+

Vzhled sprchových koutů se v poslední době velmi změnil. Místo tradičních rohových typů s hlubokými vaničkami přicházejí na řadu minimalisticky řešené sprchové kouty, které mají odlehčenou konstrukci, bezrámové provedení nebo jsou i bez dveří. Především takzvané Walk-In sprchové kouty se právě těší oblibě čím dál více. Patří mezi ně také elegán jménem SELECT+ od německého výrobce Hüppe. Seznamte se, prosím.

Minimalismus v koupelně

Proč je zrovna Hüppe SELECT+ tak oblíbený? Především je nadčasově krásný. Jedná se o skleněnou sprchovou zástěnu bez rámu, která velmi dobře vyhovuje současným minimalistickým trendům. Pokud máte velkou koupelnu, Hüppe SELECT+ se může stát skutečným designovým solitérem. Ale skvělé využití najde i v malé koupelně –  zabere jen minimální prostor, působí velmi nenápadně, díky bezrámovému řešení až téměř neviditelně. Také konstrukční řešení i údržba jsou maximálně jednoduché. Součástí je praktické koupelnové doplňky - vybavení Hüppe SELECT+, které se připevňují k bočnímu profilu – zrcadlo, poličky, odkládací box nebo věšák na ručníky.

SELECT PLUS

Technické řešení

Boční stěny jsou řešeny jako samostatně stojící v typizovaných rozměrech, případně je možné je vyrobit na míru. Tloušťku stěny je možné zvolit 10, 8 nebo 6 mm. Podle zvolené velikosti a tloušťky skla je doporučeno upevnění příčnou stabilizační vzpěrou do protější stěny nebo stabilizační vzpěrou do stropu. Zástěnu je možné velmi dobře zkombinovat s mělkou vaničkou. Dalším řešením je zástěnu postavit přímo na keramickou dlažbu. V tomto případě je jen potřeba dát si pozor na pár maličkostí, aby tento minimalistický skvost dobře fungoval. Pokud nemáme žádnou vaničku, musí být keramická dlažba ve sprchovém koutě položená v předepsaném spádu. Pro bezchybné odtékání vody je nutné vybrat kvalitní sprchový žlab – například TECEdrainprofile.

Profily a sklo

Profily zástěny Hüppe SELECT+ se vyrábějí ve dvou variantách – v barvě stříbrné (lesk nebo mat) a v trendové barvě Black Edition. Tělo zástěny je čiré skleněné, ale nemusíte se bát, že jej bude nutné každý den přeleštit.  Povrchová úprava skla Anti-Plaque umožňuje bezproblémové stékání vody, zabraňuje tvorbě nečistot a vodního kamene. A to málo, co se na skle udrží, je možné jednoduše odstranit šetrnými čisticími prostředky.

SELECT PLUS

Doplňkové vybavení 

Příslušenství sprchového koutu Hüppe SELECT+, tedy designová polička, pevná schránka na úschovu drobností nebo pohyblivé zrcadlo, se připevňují k bočnímu profilu v bezespárově skrytém kanálu. Žádné vrtání do obkladů není nutné.  Dokonce i vnější odkládací deska nepotřebuje otvor ve skle, ale je upevněna pomocí nového systému upínání Hüppe. Všechny doplňky mají přímé linie a čisté geometrické tvary, aby ladily s puristickým vzhledem sprchového koutu. Polohy sprchového vybavení je možné měnit, a pokud se časem rozhodnete, že chcete doplňky vyměnit nebo posunout, můžete to kdykoliv bez problémů udělat.

Také vás oslovily minimalistické sprchové kouty? Přijďte si je prohlédnout do našich showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě. S výběrem vám rádi poradíme.

Chci poradit s výběrem Huppe SELECT+


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner